Instagram/michaldomonkos/tvjoj

Len pred pár týždňami stáli pred kamerou ako veľkí zaľúbenci, teraz je už všetko inak. V šou Bez servítky nedávno vystúpil moderátor a dabingový herec Michal Domonkoš, ktorému pri varení pomáhala jeho priateľka Iveta. Mladá blondínka, ktorú fanúšikovia poznajú aj ako fit blogerku z Instagramu, však na Valentína šokovala svojím vyjadrením k ich vzťahu. A Nový Čas priniesol aj stanovisko herca.

40-ročný Michal pred kamerami hovoril o tom, že je zaľúbený a že Iveta pre neho predstavuje ideálnu partnerku. Tá bola jednou zo súťažiacich v šou len niekoľko častí pred tým, než pomáhala v kuchyni partnerovi. Diváci mohli vidieť, ako si obaja rozumejú, nechýbali medzi nimi láskyplné slová či bozky.

Spoločnému bývaniu a dovolenkám je však koniec. Michal, ktorý je známy aj z relácie Policajti v akcii, sa spočiatku nechcel vyjadrovať, no jeho (už) bývalá partnerka nemlčala.

“Toľko vecí by som chcela napísať, že by sa to sem ani nezmestilo. Tak len budem citovať jeden z mojich obľúbených od Nory: ,NEDAJTE si (kvetmi a sladkými rečičkami) o**bať hlavy.‘ Aby ste s nimi neskončili u neurológa ako ja,” začala text pod svojou najnovšou fotkou, ktorú pridala na Valentína.

“Ja som aj napriek fyzickej bolesti najšťastnejšia, aká som tento rok bola. Chcela by som povedať, že sa hanbím sama pred sebou za to, že veci sa neudiali inak a skôr, že sa navonok prezentovali ako neboli a kopec iného… Ale môže sa človek hanbiť za to, že bojuje za lásku a hľadá spriaznenosť, lásku, priateľa, parťáka a nevzdáva sa po prvých problémoch…? Nech si odpovie každý sám,“ pokračovala vo svojom vyjadrení.

To, že skončila na sviatok zamilovaných v nemocnici, potvrdila Novému Času: “Žiaľ, je to pravda. Skončila som na urgente. Mám bolesti, čakám na termín u neurológa. Pár už netvoríme.“ 

To, čo jej zraneniu počas rozchodu predchádzalo, nekonkretizovala. Michal sa však neskôr ozval redakcii, aby napísal aj svoje stanovisko k veci: “S Ivetou sme sa rozišli. Ostatné jej tvrdenia, na ktoré ste sa pýtali, sú nepravdivé. Mám na to aj dôkazy,“ napísal im v SMS správe odpoveď na otázky, či má niečo spoločné so stavom už jeho expartnerky.

Zdroj: cas.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News