• Tina

  Šéfredaktorka

  Vyštudovala masmediálnu a marketingovú komunikáciu na univerzite v Bratislave. Najskôr pracovala v oblasti public relations, kde viedla rôznorodé kreatívne kampane. Od roku 2021 je šéfredaktorkou najčítanejšieho Y lifestyle portálu na Slovensku. Práca sa stala jej koníčkom, no okrem toho miluje hudobné festivaly, prírodu a je dobrovoľníčkou v útulku zvierat. Záleží jej na tom, aby sa čitateľky Odzadu cítili príjemne a našli si čas pre seba.
 • Moni

  Šéfeditorka

  Vyštudovala marketingovú komunikáciu na FMK UCM v Trnave. V redakcii Odzadu pracovala už popri štúdiu od roku 2018, kde našla skvelý kolektív. Svoju prácu berie ako hobby, rada sa učí nové veci a zdoláva rôzne kreatívne úlohy. Vo voľnom čase často športuje, chodí do kina či divadla a navštevuje kurzy maľovania.
 • Evka

  Redaktorka

  Vyštudovala marketingovú komunikáciu na FMK UCM v Trnave. Od roku 2018 je redaktorkou portálu Odzadu. S písaním má skúsenosti aj vďaka blogovaniu, ktorému sa venovala popri štúdiu. Najradšej sa venuje vzťahovým témam, no prehľad má aj v šoubiznise. V súkromnom živote miluje spoznávanie nových miest, vojnové romány a relax pri maľovaní.
 • Radka B.

  Redaktorka

  Študuje ekonomiku a manažment, ale jej vášeň pre písanie ekonomiku zatieňuje. Od roku 2016 je redaktorkou portálu Odzadu, v ktorom sa cíti ako doma. Rada pomáha ženám v oblasti lásky, vzťahov a detí. V súkromnom živote je milujúcou manželkou, ktorá rada číta a cvičí. Teší sa z maličkostí bežného dňa.
 • Andrejka

  Redaktorka

  Vyštudovala žurnalistiku na UKF v Nitre. V redakcii Odzadu pracuje od roku 2019. Najviac sa zaujíma o ekológiu, udržateľný životný štýl, osobný rozvoj či technológie. Jej slabosťou sú zvieratá. Spoločnosť pri písaní jej často robí jej britská modrá mačka Mia. Keď má čas, rada si prečíta dobrú knihu, nezáleží na tom či odbornú alebo beletriu. Miluje dobré jedlo, ktoré nielen rada ochutnáva, ale aj pripravuje.
 • Simka

  Redaktorka

  Vyštudovala žurnalistiku na UKF v Nitre a o lifestyle sa zaujímala vždy. Blízko má aj k športu, či už v súkromí, ale aj pracovne ako športová redaktorka. V redakcii Odzadu pracuje od roku 2022. Zaujíma sa o aktuálne dianie v slovenskom a zahraničnom šoubiznise. Rada prináša rôzne rady a tipy v oblasti vzťahov, módy a zdravého životného štýlu. Miluje svoju prácu a vo voľnom čase sa venuje čítaniu kníh či fitness.
 • Nikka

  Redaktorka

  Vyštudovala na Univerzite Komenského v odbore pedagogika a psychológia, v ktorom pracuje dodnes. V rámci relaxu publikuje na Odzadu. Najviac sa venuje psychologickým témam o živote a človeku ako takom. Je zároveň milovníčkou hôr a prírody, no nepohrdne ani dobrou knihou či odbornou literatúrou.
 • Mari

  Redaktorka

  Študuje informačnú vedu na Univerzite Komenského v Bratislave. Avšak skoro celý svoj život sa venovala hudbe, konkrétne hre na cimbal a klavír. A to až dovtedy, kým jej do života nevkročil digitálny marketing a najmä copywriting, v ktorom sa našla najviac. Písanie zaujímavých textov na rôzne témy, ktoré oslovia každého ich čitateľa - to je jej parketa. V redakcii Odzadu pracuje od roku 2022. Svoj voľný čas rada trávi v tanečnom a jogovom štúdiu, v prírode, na káve s priateľmi alebo kľudne aj na rande sama so sebou.