Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované

O nás

Odzadu.sk sa denne publikujú najhorúcejšie správy zo sveta žien. Na Slovensku nás čítajú desaťtisíce mladých dievčat a žien.

Odzadu.sk je najčítanejší Y lifestyle portál na Slovensku, kde sa denne publikujú najhorúcejšie správy zo sveta žien. Je dôležitou súčasťou contentového mixu, ktorý na Slovensku konzumujú desaťtisíce mladých dievčat a žien. Vznikol vo februári v roku 2016 a je súčasťou vydavateľstva Startitup Group, ktoré ho aj založilo. Cieľom bolo priniesť zaujímavý content pre ženské publikum, aby si našli čas pre seba a zlepšili kvalitu svojho života, ako súkromného, tak aj partnerského. Obsah bol zameraný predovšetkým na zdravie, fitness a vzťahy.

Odzadu prinieslo novú dynamiku v ženských témach, hlavne v oblasti vzťahov, šoubiznisu, módy, krásy a trendov lifestyle. Aj vďaka mimoriadne aktívnemu a úspešnému Instagram účtu sú naše čitateľky denne v obraze a vedia, čo sa práve vo svete šoubiznisu deje. Obsah robíme kvalitne a rýchlo, aby boli naše články vždy fresh.

Tento populárny lifestylový portál čítajú predovšetkým ženy z Bratislavy a iných veľkých miest. Publikum Odzadu miluje zábavné texty, trefné memes či obsah s miernym nádychom slovenského i zahraničného šoubiznisu. Vďaka Odzadu čitatelia vždy vedia, čo sa deje na Instagrame či YouTube.

Tím tvoria šikovné mladé redaktorky, ktoré témy vyhľadávajú na sociálnych sieťach, ale aj v teréne. Neustále rastieme a posúvame sa vpred. Staň sa aj ty našou fanúšičkou a buď vždy v obraze!