Zomrel herec

Obrovský šok pre jej fanúšikov, rodinu a ďalších blízkych. Vo veku 47 rokov zomrela súťažiaca zo šou SuperStar. Podľa informácií portálu TMZ nemala žiadne zdravotné problémy. Čo sa teda stalo? 

Posledné dni sú doslova ako zakliate. Včera v ranných hodinách zomrela slovenská spevácka legenda Dušan Grúň a neskôr vyšlo na povrch, že boj s rakovinou prehral známy slovenský podnikateľ Fedor Flašík. Ešte deň predtým sme sa dozvedeli, že náš svet opustil aj všestranný Čech Jozef Laufer.

Zomrela speváčka z americkej verzie šou SuperStar

V posledných hodinách svet obletela ďalšia smutná správa. Zahynula totiž držiteľka Grammy a súťažiaca z americkej verzie speváckej šou SuperStarAmerican Idol. Okrem toho bola aj influencerkou, ktorú na Instagrame sleduje 378-tisíc fanúšikov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristen † Jefferson (@kmjefferson)

Mandisa mala pritom iba 47 rokov a údajne netrpela žiadnymi zdravotnými problémami. Jej smrť preto bola nečakaná a pre rodinu to bol veľký šok. Túto informáciu potvrdil otec známej speváčky pre TMZ. Dodal, že príčina jej úmrtia je v súčasnosti neznáma.

Mandisu, ktorá súťažila v piatej sérii súťaže American Idol a skončila na 9. mieste, našli minulý štvrtok mŕtvu v jej dome v Nashville.

Ešte predtým dokonca priznala, že od roku 2017 trpí duševnými poruchami. Portál TMZ, ktorý sa odvoláva na ABC News píše, že Mandisa sama prehovorila o tom, že kedysi uvažovala, že spácha samovraždu. Zatiaľ však nie je jasné, či boj s depresiou súvisí s jej smrťou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mandisa (@mandisaofficial)

Zdroj: TMZ

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News