instagram/selenagomez

Je ťažké robiť hudbu, keď vás ľudia neberú až tak vážne,“ vyjadrila sa Selena Gomez v najnovšom rozhovore pre časopis Vogue, v ktorom sa objavila aj na titulnej fotografii. Mladá a talentovaná speváčka prezradila, že občas mala chvíle, kedy sa jej zdalo, že všetko, čo robí nemá žiadny zmysel.

28-ročná kráska nafotila pre aprílové vydanie časopisu úžasné fashion fotografie, no rozhovor bol najmä prierezom jej myšlienok a pocitov. Selena sa priznala, že celú svoju kariéru má pochybnosti o svojom živote hudobníčky. Fanúšikovia ju poznajú ako detskú hviezdu a stále ju spájajú s bývalým priateľom, spevákom Justinom Bieberom.

Aj keď je z nej dávno dospelá a uznávaná umelkyňa, kritici ju nútia zamýšľať sa nad všetkým, čo urobí. Napríklad skladbu Loose You to Love Me považovala za to najlepšie, čo vydala, no pre niektorých ľudí to stále nebolo dosť.

Aj keď nad „dôchodkom“ často premýšľa, ešte nie je pripravená sa hudby vzdať úplne. „Ak by som nabudúce vydala album, bol by úplne iný. Chcem tomu dať ešte poslednú šancu než skončím.“ Podľa jej slov by sa rada videla skôr ako producentka a herečka.

 

Zdroj: hollywoodlife.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News