Tina

Speváčka Tina je multitalentovaná, na tom sa určite zhodneme. Všetkých nesmierne potešilo, keď sa vrátila na hudobnú scénu, no pracovné úspechy zbiera aj v iných oblastiach. Na svojom Instagrame sa pochválila veľkou novinkou, ktorá potešila mnohých fanúšikov.

Tinu si môžeš v týchto dňoch užiť dokonca aj na filmovom plátne. Objaví sa v animovanej novinke Liga superzvierat, ktorá mala premiéru vo štvrtok 28. júla. Ak zatiaľ nemáš program na víkend, rozhodne by si mala zájsť do kina.

Na obraze by si ale 38-ročnú rodáčku z Prešova hľadala márne. Budeš sa musieť započúvať do hlasov zvierat. Tina nadabovala jedno z nich, konkrétne korytnačku menom Merton.

Vypočuj si ukážku z jej dabovania.

Tina svojím hlasom prekvapila

O Tine je známe, že má svoj typický zamatový hlas, no ten, ktorý nahodila v dabingovom štúdiu, prekvapil nejedného fanúšika. Aj pod instagramovým príspevkom Cinemax Slovensko sa objavili komentáre o tom, že ľudia nevedeli, že dokáže predviesť takýto hlas. Jedna dokonca napísala, že ak by sa jej takto prihovorila, zľakla by sa.

Tina dabing
zdroj: https://www.instagram.com/cinemaxslovensko/

Vieš, kto dabuje ostatné zvieratá?

Tina nie je jediná známa osobnosť, ktorá sa v novom animáku objaví. Môžeš sa tešiť aj na hlasy Janka Koleníka, Mareka Majeského, Bibiany Ondrejkovej, Dušana Cinkotu, Jakuba Kronera, Romana Ferienčíka a mnohých ďalších. Preklikaj si príspevok nižšie, aby si vedela, kto koho stvárni.

Speváčka momentálne prežíva vydarené obdobie. Nielen, že sa jej darí v pracovnej oblasti, ale šťastná je aj v súkromí. Nedávno prekvapila zmenou svojho imidžu a zverejnila aj zábery so svojou láskou.

Zdroj: Instagram/tinaslovakia, Instagram/cinemaxslovensko

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News