Je z nej iná žena! Speváčka Tina sa rozhodla pre zmenu imidžu a určite spravila dobre. 38-ročná umelkyňa a matka dvoch detí, miluje, keď má nový svieži look, a preto ju tak často môžeme vidieť s rôznymi účesmi. Aj keď sú jej prirodzené vlasy hnedé, nadaná brunetka sa nebráni ani blond farbe. Fanúšikovia si pritom nemohli nevšimnúť, že zároveň výrazne schudla. Čo sa za tým skrýva?

Len niekoľko dní dozadu spravila vo svojom živote niekoľko zmien. Všetky posty zo svojho Instagramu vymazala a tie nové sa sústredia na jej kariéru.

Fotky s jej partnerom na sociálnej sieti už nenájdeš, zároveň sa s ním už takmer ani neobjavuje na príbehoch, čo vzbudzuje špekulácie o tom, či sa náhodou s mladým športovcom nerozišla. To ukáže zrejme až čas. No podľa toho, čo zdieľa na Instagrame, vyzerá, že stále srší šťastím. Môže za to asi aj jej pozitívne nastavenie k životu, čím môže ísť príkladom.

Tina sa sústredí na kariéru

Klebety o tom vzbudzuje aj fakt, že je na nej možné vidieť výraznú zmenu. Tina pravidelne cvičí, čo sa už odrazilo na jej skvelej postave. Okrem toho sa na snímkach objavuje aj s blond vlasmi. Pod najnovšou fotografiou, ktorú pridala na Instagram, sa fanúšikovia zhodujú v jednoznačnom názore.

Niektorí ju ani nespoznali a prirovnávajú ju k svetovej speváckej dive, Beyoncé. Objavuje sa tam aj meno Rita Ora. Čo na túto zmenu hovoríš ty?

Fotky jej zmeny nájdeš v našej fotogalérii nižšie

 

Zdroj: Instagram/tinaslovakia

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.