Matúš Kolárovský sa vracia
Illuminate

O Yaelovi sme nepočuli zhruba pol roka od vydania jeho poslednej skladby. Dôvodom tejto pauzy bolo absolvovanie liečebného procesu, pre ktoré sa Matúš Kolárovský rozhodol po priznaní problému s návykovými látkami.

Matúš Kolárovský má po návrate z liečenia hneď 2 novinky

Matúš svoj návrat poňal tak, ako by sa očakávalo. Prostredníctvom hudby. Pre svojich fanúšikov si pripravil rovno dve úplne nové skladby. Prvá z nich sa nazýva ZAČÍNAM, ktorej iba názov evokuje novú etapu jeho života. Ide o osobnú výpoveď interpreta venovanú svojim blízkym priateľom, ktorých v skladbe aj menovite spomína.

Druhou horúcou novinkou je skladba EUFORIA, v ktorej YAEL priznáva svoje chyby, ľutuje ich a zahadzuje svoju pýchu. Skladba je vyjadrením túžby po novom začiatku a nesie myšlienku povzbudenia.

„Liečenie mi dalo druhú šancu na život. Myslím, že také zrkadlo ako tam, som nikdy predtým nedostal. Neviem, či takto v krátkosti stihnem povedať niečo viac ako jedno veľké ĎAKUJEM personálu a spolu pacientom, ktorí ma doteraz podporujú v abstinencii a takisto mojej rodine a blízkym, ktorí pri mne celý čas stáli,“ odkazuje Matúš Kolárovský alias Yael.

„Po dlhej dobe som na seba konečne hrdý, pretože verím, že toto bolo jedno z najlepších rozhodnutí v živote. Dnes som abstinent a som šťastný, no viem, že boj so závislosťou stále trvá. Hodlám s ňou bojovať a podporiť aj ostatných, ktorí tápu a boja sa požiadať o pomoc. Byť k sebe úprimný je za mňa jedným z hlavných kľúčov pre zmenu,“ dodáva.

Novinku ZAČÍNAM hudobne spracoval producent Sebastian Rigó alias RIXO. O produkciu skladby EUFORIA sa postaral dvorný producent Illuminate, Matej „MAXO“ Mikloš.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ILLUMINATE (@illuminate_production)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News