Matúš Kolárovský
Instagram/matuskolarovsky

Vo svojom živote má hneď niekoľko noviniek. Mladý herec a hudobník Matúš Kolárovský rozbehol veľmi sľubnú kariéru. V prvom rade sa sústredí na svoju hudobnú tvorbu a fanúšikov zásobuje novými hitmi. Jeden vyšiel práve von a v klipe zaujal Yael aj niečím extra. Aj keď sa len nedávno zbavil svojho typického účesu, opäť sa rozhodol pre výraznú zmenu.

Iba minulý týždeň sa objavil v pesničke na feate po boku Nely Pociskovej a teraz dal von opäť niečo vlastné. Song s názvom „Čas“ vyšiel rovno aj s videoklipom, v ktorom sa ukázal s odvážnou vizážou. Keď začal byť na Slovensku známy zo seriálu Pán profesor, diváci ho poznali s dredmi, ktorých sa pred 3 mesiacmi zbavil. Zdá sa, že opäť zatúžil po experimente.

Matúš Kolárovský
zdroj: Instagram/matuskolarovsky

Už keď na Instagrame oznámil, že jeho nový song bude mať premiéru, fanúšikovia, ktorých má na sociálnej sieti viac ako 35-tisíc, si nemohli nevšimnúť, že má blond vlasy. Presne tak, Matúš Kolárovský sa nechal prefarbiť a s týmto lookom vystupuje aj v novom klipe. Prezradil však, že si ľudia v jeho okolí už z neho robia srandu. Samozrejme, v rámci priateľského podpichovania.

Kto si spraví najlepšie srandu z mojich nových vlasov, tak tomu osobne pošlem CD-čko a tričko,“ odkázal Yael.

Kolárovský je už blond

 

Tu si môžeš pozrieť jeho nový look v klipe

Zdroj: Instagram/matuskolarovsky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News