instagram.com/puerto_official

Jemný klip, ktorý preniká do duše, nádherné hlasy, chlapi a dokonalý text. Novinka od Puerta a jeho hosťa sa ti dostane do hlavy a nebudeš si ju vedieť prestať spievať. 

Puerto je na slovenskej scéne obľúbenec, hlavne pre nadšencov latina, ale taktiež je to úžasný spevák a raper. Vydal už mnoho skladieb, má za sebou veľké spolupráce a jeho piesne majú vždy hlboký význam. Milujú ho ženy, ale v jeho piesňach sa nájdu aj muži.

Príťažlivý mladý herec je ľuďom známy najmä zo seriálu Pán profesor, kde si zahral študenta a okamžite zaujal exotickou charizmou. Avšak svojich fanúšikov prekvapil aj tým, že sa začal venovať hudbe. V marci vydal svoju vlastnú rapovú pieseň a pred dvoma týždňami vydali spolu s Puertom aj skladbu “Vďaka ti”.

Pieseň začína sólom Puerta, ktorý svojim nezameniteľným hlasom vtiahne poslucháčov do deja, ale v momente keď začne spievať mladý Matúš, pod umeleckým menom Yael, nebudeš vedieť prestať počúvať. Nádherný, zvonivý hlas sa ti zaryje pod kožu a text ti rozpáliť líca. O pesničke svedčí aj to, že za dva týždne má viac ako 348 -tisíc vypočutí.

Vypočuj si a budeš sa cítiť krásna a žiadaná. Mladí umelci vedia, čo potrebuješ počuť. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News