Veronika Nízlová

Rozhodla sa ho ukázať! Aj keď si slovenská speváčka Veronika Nízlová počas tehotenstva strážila súkromie, po narodení dcérky sa viaceré veci zmenili. Mladý herec a hudobník, Matúš Kolárovský, po niekoľkých mesiacoch potvrdil, že Twiinska priviedla na svet práve jeho dieťa. Na Instagrame sa pochválila súkromným záberom.

36-ročná Vebi, ako znie jej umelecké meno, ktoré si zvolila po tom, keď sa vydala na sólo kariéru, sa naplno venuje dcérke. Aj keď otecko dievčatka menom Nea nie je už neznámy, starostlivosť si vzala na svoje plecia. Rodina Kolárovského však o novú členku javí záujem a chodia ju dokonca aj navštevovať.

Veronika Nízlová
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Veronika Nízlová ukázala súkromný snímok

Nea oslavuje práve dnes 9 mesiacov na tomto svete a pri tejto príležitosti zverejnila Veronika na Instagrame záber, ktorý doteraz schovávala. Bol odfotený presne pred rokom, keď mala dcérku ešte pod srdcom. V tom čase si jej fanúšikovia mysleli, že bude na dieťatko úplne sama a o jeho otcovi viac hovoriť nebude.

Veronika Nízlová
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Matúš Kolárovský sa však krátko po narodení dcérky verejne priznal k otcovstvu a urobil to naozaj originálne. S bábätkom sa ukázal vo videoklipe k pesničke „MY“, ktorá patrí k jeho najúspešnejším. S Vebi však pár netvoria, po jeho boku stojí mladá modelka.

Nea na zábere z ultrazvuku

Veronika Nízlová
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Zdroj: Instagram/veronikatwiins

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News