Instagram/veronikatwiins, Instagram/matuskolarovsky

Žeby to naozaj bola všetko pravda? Keď Twiinska Veronika Nízlová porodila, na verejnosť sa dostali informácie o tom, že otcom jej dieťaťa by mal byť mladý herec Matúš Kolárovský, ktorého môžeš poznať napríklad z Pána profesora. Ten sa venuje aj spevu pod umeleckým menom Yael a práve v najnovšej skladbe toho odhalil naozaj veľa. 

Nedávno sa o tejto téme prvýkrát vyjadril pre reláciu Smotánka. „Chcem povedať len to, že by som chcel pozdraviť veľa veľa médií. Napriek tomu, čo všetko tomu predchádzalo a možno nikto nemusí ani vedieť, že čo všetko sa stalo alebo tak… Chcem sa z toho len tešiť, lebo je to vlastne super a všetci sme zdraví a šťastní a spokojní. A len to by som k tomu povedal,“ povedal Markíze na kameru.

Keďže nepotvrdil ani nevyvrátil túto informáciu, mnohí fanúšikovia ostali stále v pochybnostiach. Ešte väčšie otázky vzbudil svojou novou piesňou, ktorej dal názov MY.

„Konečne ide von niečo, čo mám že najviac rád a verím tomu, že vám urobím čo najväčšiu radosť,“ prihovoril sa svojim sledovateľom tesne pred premiérou videoklipu.

Ak sa započúvaš do textu Matúšovej novej skladby, môžeš v nej nájsť hneď niekoľko náznakov toho, že by naozaj mohol byť otcom Veronikinej dcérky Ney. „Viem, že viac nie so sám. A ty maj svoj voľný svet. Nehovor mi, že som zradca. Ja som neodišiel preč,“ spieva v novom songu. Žeby tým narážal na to, že nebol on ten, kto opustil Vebi, keď otehotnela?

Yael ukázal aj svoje slzy a následne sa ukázal s dieťatkom v náručí.

zdroj: YouTube/ILLUMINATE

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News