Instagram/veronikatwiins

Twiinska Veronika v lete minulého roku priznala, že je tehotná. Rastúce bruško sa jej podarilo dlhšie schovávať, no otecka bábätka skrýva ešte oveľa lepšie. Doposiaľ nebola známa jeho identita. V šoubiznise sa však šepkalo, že ním má byť mladučký seriálový herec, Matúš Kolárovský, ktorého môžeš poznať z markizáckeho seriálu Pán profesor či zo zákulisia tejto televízie. Ako informoval Plus 1 deň, ten sa na túto tému konečne vyjadril!

Po rozvode s Tomášom Krúpom sa po boku Veroniky neobjavoval žiadny muž. O to väčšie prekvapenie prišlo, keď odhalila, že čaká dieťa. „Už to asi viac neskryjem! V novembri budem mať tú česť byť ‚mama‘. Je to najkrajšia úloha v mojom živote a teším sa, že sa mi tento sen splní. Neviem sa ťa dočkať, lásočka moja milovaná,” napísala k fotke.

S blížiacim sa pôrodom narastala aj zvedavosť, kto je otcom. Jedným z adeptov mal byť len 20-ročný herec Matúš Kolárovský, ktorý si už medzičasom našiel frajerku.

Veve to ale nepotvrdila a rozhodla sa byť slobodnou mamičkou. „Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života,“ napísala úprimne. Dcérka dostala meno s fínskymi koreňmi – Nea.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Je otcom Veronikinej dcéry práve on?

Markizácka Smotánka ho v poslednej reportáži neváhala osloviť a na jednoduchú otázku, kde boli možné odpovede len „áno“ alebo „nie“ sme sa dočkali tejto reakcie. „Chcem povedať len to, že by som chcel pozdraviť veľa veľa médií. Napriek tomu, čo všetko tomu predchádzalo a možno nikto nemusí ani vedieť, že čo všetko sa stalo alebo tak…

Chcem sa z toho len tešiť, lebo je to vlastne super a všetci sme zdraví a šťastní a spokojní. A len to by som k tomu povedal. Čiže pozdravujem všetkých mojich blízkych v ich domovoch a mám vás rád,“ povedal Matúš. Seriálový herec tak vlastne doposiaľ tieto správy oficiálne nepotvrdil, no ani nevyvrátil.

Myslíš, že sa Nea podobá na Matúša?

zdroj: Instagram/veronikatwiins

Zdroj: pluska.sk, TV Markíza/Smotánka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News