Daniela Nízlová
Instagram/danielatwiins/letsdance.markiza

Speváčka Daniela Nízlová zo sesterského dua Twiins a jej nový partner, herec Victor Ibara pre Nový čas potvrdili, že naozaj čakajú bábätko. Vo videu na svojom Instagrame pred týždňom budúca dvojnásobná mamina ukázala aj bruško v obtiahnutých šatách.

Pred viac ako mesiacom sa objavili špekulácie, že v živote Daniely Nízlovej sa nachádza nový chlap. Mal ním byť herec Victor Ibara, ktorý sa iba krátko predtým objavil na verejnosti s priateľkou Kristínou.

Daniela Nízlová oficiálne potvrdila tehotenstvo

Daniela a Victor sa spoznali počas Let’s Dance, kde si herec aj zatancovalNa konci apríla však speváčka a herec svoj vzťah oficiálne potvrdili a iba o pár týždňov neskôr uniklo, že Twiinska je vraj tehotná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaTWiiNS (@danielatwiins)

„Daniela Nízlová je tehotná s Victorom Ibarom. Je na začiatku tehotenstva. Minulý týždeň bola na prehliadke u gynekologičky v Leviciach,“ povedal vtedy neznámy zdroj. „Boli spolu u gynekológa, ktorý im to potvrdil a všetko je zatiaľ v poriadku,“ doplnila neskôr jej dobrá kamarátka pre Nový čas.

Keď si postrehla túto informáciu a pozrela si potom aj Danielin Instagram, na jej najnovších príspevkoch si si možno všimla, že jej v podstate nikde nevidno bruško, ktoré si zrejme zámerne snažila schovať. Dôvodom mohlo byť aj to, že jej tehotenstvo je zatiaľ veľmi čerstvé. Nachádza sa totiž približne v 6 týždni.

„Obaja sa veľmi tešíme,“ povedali Daniela Nízlová a Victor Ibara Novému času. „Zároveň nás mrzí, že takú citlivú informáciu niekto vytiahol tak skoro,“ dodala speváčka. Vo videu na svojom Instagrame pritom pred týždňom ukázala aj svoje bruško.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaTWiiNS (@danielatwiins)

Zdroj: Nový čas, Instagram/danielatwiins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News