Twiinska Veronika Nízlová

Ako vystrihnuté z filmu! Veronika Nízlová sa na svojom Instagrame pochválila zážitkom, ktoré jej môžu mnohé iba závidieť. Pred pár dňami sa spolu so sestrou Danielou vybrali na zážitkovú plavbu loďou. Najnovšie sa pochválila záberom, pri ktorom priznala, že zažila veľkú romantiku. Je tam s ňou aj nový tajný partner?

36-ročná Vebi si aktuálne užíva spoznávanie nových miest. Speváčky dvojičky nechali svoje dcérky doma a vybrali sa na dámsku jazdu. Aktuálne si užívajú dovolenku na lodi, pričom zo sociálnej siete je jasné, že je to zároveň aj pracovná cesta. Užívajú si ju však naplno. Veronika pri poslednom zážitku ostala dokonca bez slov.

Matúš Kolárovský a Veronika Nízlová
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Nízlová sa pochválila romantickým záberom

Túto dovolenku si užívajú bez detí, a ako aj minule, bez bývalých partnerov. Nedávno trpko priznali, že Kolárovský a Lobotka o svoje dcérky veľký záujem nejavia. Slobodné mamičky, ktoré stále vyzerajú fantasticky, tak majú šancu na nové vzťahy.

Keď vstaneš a si bez slov, romantickejšie raňajky som nemala,“ napísala Veronika pod fotografiu, kde si vo svojej kajute užíva raňajky s výhľadom na more. Fanúšikovia by si mohli myslieť, že ich má na svedomí jej nový objav.

Zatiaľ za tým nie je žiaden chlap, ako by sa z prečítania mohlo zdať, len personál, ktorý sa o Twiinsky príkladne stará.

Veronika Nízlová
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Zdroj: Instagram/veronikatwiins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News