Instagram/veronikatwiins

Pod poslednými fotografiami speváčky Veroniky Nízlovej sa začali objavovať komentáre a otázky, či náhodou nečaká bábätko. V niektorých uhloch jej bruško totiž pripomínalo práve to tehotenské. Vebi ale nereagovala, no konečne vyšla s pravdou von. Už čoskoro z nej bude mama!

35-ročná Veronika zverejnila na svojom Instagrame fotku, kde ukázala bruško v celej svojej kráse. „Už to asi viac neskryjem 🤰🏻 V novembri budem mať tú česť byť “mama”. Je to najkrajšia úloha v mojom živote a teším sa, že sa mi tento sen splní. Neviem sa ťa dočkať lásočka moja milovaná,“ zdôverila sa Veronika svojim fanúšikom. Fotku si môžeš pozrieť tu.

V popise k snímke tiež napísala, že je momentálne v 21. týždni a tehotenstvo jej naozaj veľmi pristane. Dobehne tak aj svoju sestru Danielu, ktorá vychováva jeden a pol ročnú dcéru Lindu. Veronika tak už nebude len tetou, ale aj mamou v hlavnej úlohe.

Čo je však zatiaľ neznáme, je otec bábätka. Veronika sa v priebehu minulého roka rozišla so svojím vtedajším manželom Tomášom. Od tej doby sa na sociálnych sieťach neukázala po boku žiadneho muža. Uvidíme, či Veronika jeho totožnosť niekedy prezradí, no chápeme, že ide o súkromnú vec, ktorú si chce nechať pre seba.

Pozri si nedávne fotky Veroniky, na ktorých sa snažila zakryť bruško. Pozornému oku jej fanúšikov ale takýto detail neušiel. Sme rady, že Veronika potvrdila tieto špekulácie a gratulujeme jej k takejto krásnej novinke.

Zdroj: Instagram/veronikatwiins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News