Instagram/veronikatwiins

Je mamou! Veronika Nízlová zo sesterského dua Twiins porodila dcérku. S radostnou novinkou sa fanúšikom pochválila na Instagrame, kde pridala krásnu fotografiu priamo z pôrodnice.

Speváčka Vebi oznámila svoje tehotenstvo v lete po tom, čo už bruško nemohla viac skrývať. Mnohých zaujímalo najmä to, kto je otcom, keďže po jej boku žiaden partner nefiguruje a s manželom sa minulý rok rozviedla. Krásna Veronika priznala, že na výchovu svojho dieťatka bude sama.

Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života,” napísala úprimne.

Po tom, čo sa mamičkou stala už aj jej sestra, sa zrejme na celé materstvo tešila oveľa viac. Skúsenosti dvojičky Daniely a pomoc od najbližšej rodiny si veľmi váži, takže na bábätko vôbec nebude sama. Tehotenstvo jej mimoriadne pristalo, o čom svedčia aj odvážne, no nádherné fotografie s bruškom, ktoré pridala na svoju sociálnu sieť.

Pohlavie bábätka odtajnila verejnosti naozaj originálne, v klipe k pesničke Bábika na kľúčik, ktorá patrí k ich novej tvorbe pre deti. Meno si však nechala iba pre seba, naznačila však, že bude mať fínske korene. Dnes je už však známe.

Vitaj NEA. Konečne sme spolu. Milujem ťa naaajviac na svete, budem Ti tou najlepšou maminkou,” napísala krásne slová pod svoju najnovšiu fotografiu, na ktorej v pôrodnici drží v náručí svoje bábätko.

Gratulujeme!

Veronika a jej dcérka Nea

Zdroj: Instagram/veronikatwiins

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News