Instagram/veronikatwiins, Instagram/matuskolarovsky

Keď Veronika Nízlová otehotnela, ihneď sa začali vynárať otázky ohľadom toho, kto je otcom, keďže nebola v tom čase zadaná. Twiinska si túto informáciu necháva pre seba, no krátko po pôrode sa vynorili špekulácie o tom, že údajným ockom by mohol byť 21-ročný herec Matúš Kolárovský. Ani jeden z nich to však doteraz nepotvrdil, ale ani nevyvrátil.

Matúš je novým talentom a objavil sa vo viacerých slovenských seriáloch, napríklad v Pánovi Profesorovi. Okrem toho sa venuje aj hudbe a pod umeleckým menom Yael naspieval duety s Dominikou Mirgovou či Puertom.

Vo svojom príbehu na Instagrame zverejnil fotku s mladou slečnou, ktorá sa volá Nikola a podľa toho, čo môžeme vidieť, to medzi nimi iskrí. Mladý herec k tejto snímke napísal len stručné „Už je dobre.“ Možno tým narážal práve na to, že jeho osoba sa kvôli Twiinske Veronike prepierala v šoubiznise viac, než by možno sám chcel.

Ide zatiaľ o prvú spoločnú fotografiu, takže je možné, že ich vzťah je len v začiatkoch. Matúšovi držíme palce v láske a uvidíme, či sa niekedy dozvieme pravdu o tom, či sa z neho v takomto mladom veku naozaj stal ocko.

zdroj: Instagram/matuskolarovsky

Matúš Kolárovský je nádejným talentom

Nikola by mala byť novou Yaelovou priateľkou

Zdroj: Instagram/matuskolarovsky & Instagram/nikola_baranova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News