Veronika a Daniela Nízlové
Instagram/twiinsmusic

Už čoskoro budú bývať vo svojom. Sestry Veronika a Daniela Nízlové, známe ako spevácke duo Twiins, sa už pomaly chystajú na sťahovanie z rodičovského domu. Na Instagrame sa pochválili prvými zábermi z ich budúceho domova, kde začnú novú etapu svojich životov.

Životy 35-ročných dvojičiek sa minulý rok náhle zmenili. Daniela sa musela popasovať s nečakaným rozchodom s futbalistom Stanislavom Lobotkom a spolu s ich dcérkou Lindou prísť na Slovensko. Dovtedy žili v Taliansku, kde futbalista doteraz pôsobí.

Spolu s ňou sa do rodičovského domu vrátila aj sestra Veronika, ktorá oznámila, že z nej bude slobodná mamička. Po čase však otcovstvo jej dcérky menom Nea, priznal herec Matúš Kolárovský. Ten má však aktuálne inú partnerku.

Twiinsky tak posledné mesiace žili s dcérkami a rodičmi v ich dome v Hronskom Beňadiku. Avšak, rýchlo sa rozhodli ísť do nového bývania, kde ich babská štvorka začne nový život. „Ideme si aj s Danielou brať úver a chceme si nájsť spoločné bývanie,“ povedala Veronika pre Nový Čas v januári tohto roka.

Dnes už Daniela na svojom Instagrame zdieľala prvé zábery z domčeka, v ktorom prebiehajú ešte dokončovacie práce. Na videu je vidieť krásnu záhradku, ktorej sa určite deti potešia, ale aj ich budúcu kuchyňu.

Tu môžeš vidieť, že to tam budú mať krásne

Zdroj: Instagram/danielatwiins

Zdroj: Instagram/danielatwiins

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News