Matúš Kolárovský a Alexandra Čillíková
Instagram/matuskolarovsky/alexandra.cillikova

Jeho srdce by si chcela ukradnúť nejedna žena! Herec a spevák, Matúš Kolárovský alias Yael, má našliapnuté na skvelú kariéru. Už teraz sa mu mimoriadne darí v pracovnej oblasti. So vzťahmi to má však asi o niečo ťažšie, aj keď sa okolo neho točí mnoho krások. Najnovšie sa objavil v spoločnosti známej exfarmárky, ktorá sa ich spoločnou fotkou pochválila aj na Instagrame.

21-ročný hudobník sa teší z úspechu v šoubiznise, no s láskou to také ružové nemá. Koncom minulého roka sa skončil jeho vážny vzťah s priateľkou Nikolou. Od toho momentu sa začal častejšie stretávať s Veronikou Nízlovou, s ktorou má dcérku menom Nea. Dvojica má však len veľmi priateľský vzťah a snažia sa byť čo najlepšími rodičmi pre ich dieťa.

O jeho priazeň sa tak stále môžu mladé ženy pokúšať. Najnovšie sa v jeho tesnom objatí objavila známa exfarmárka.

Baranová, Nízlová, Kolárovský
zdroj: Instagram/nikola_baranova/veronikatwiins

Kolárovský jej spravil veľkú radosť

Jeho veľkou fanúšičkou je aj Alexandra Čillíková, známa ako Saška z Farmy 14. Aj keď tvorí pár s Tamásom, s ktorým sa spoznala práve počas šou, najnovším príspevkom na Instagrame priznala, že má na Matúša slabosť. „Najšťastnejšia som, že som ho mohla stretnúť a spoznať,“ napísala k ich spoločnej fotke, na ktorej sa objímajú.

Samozrejme, slabosť má na Yaela ako interpreta, ktorý sa jej veľmi páči. „Každý, kto ma pozná vie, že na jeho pesničkách som závislá,“ priznala Saška, ktorá sa na fotografii veľmi tešila z ich stretnutia. Tanečník Tamás sa tak nemá čoho báť.

Zdroj: Instagram/alexandra.cillikova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News