Matúš Kolárovský
Instagram/marta_batus/matuskolarovsky

A je opäť single! Miláčik mladých žien, slovenský herec a hudobník Matúš Kolárovský, sa len nedávno rozišiel s partnerkou Nikolou Baranovou. Pre Plus 7 Dní prezradil, čo bolo dôvodom krachu ich vzťahu. Má v tom prsty mama jeho dcérky, Veronika Nízlová?

21-ročný mladík sa dostal do povedomia divákov vďaka seriálu Pán profesor a odvtedy sa jeho kariéra naplno rozbehla. Venuje sa hudbe, v ktorej je ako doma, a pred kamerami sa objavil aj v šou Tvoja tvár znie povedome. Yael, ako znie jeho umelecká prezývka, je už aj otcom. Twiinska Veronika mu porodila dcérku menom Nea, aj keď z nich nikdy v skutočnosti pár nebol.

Nízlová sa napriek tomu rozhodla bábätko si nechať a otca tajiť. Po narodení dievčatka však Matúš otcovstvo verejne priznal.

Kolárovský a Baranová
zdroj: Instagram/marta_batus

Matúš Kolárovský po boku inej ženy

Aj keď ich dcérka bude spájať navždy, po jeho boku sa objavovala iná partnerka a s Veronikou ostal len kamarát. Matúš je veľmi vyťažený a zameral sa hlavne na svoju kariéru. A to je aj jedným z dôvodov, prečo sa rozišiel s priateľkou Nikolou. „Nechcem do toho rýpať, je to čerstvé. Ale áno, je to pravda, rozišli sme sa,“ potvrdil rozchod s kráskou, ktorej sa pritom nedávno pýtal na zásnuby.

„Sme mladí ľudia, máme dvadsaťjeden a jednoducho sme nevedeli zladiť partnerský život a všetky veci okolo,“ prezradil a doplnil, že to stroskotalo na všetkom, čo sa deje okolo neho. Aj keby si mnohí mysleli, že ho to možno láka k Twiinske, pravda je inde.

Veronika Nízlová a Matúš Kolárovský
zdroj: Instagram/veronikatwiins

„My sme s Veronikou ni­kdy spolu nechodili, ale máme dobrý vzťah – kamarátsky a najmä rodičovský. Milujeme obaja Neu, z ktorej sa tešíme najviac. Sme radi, že ju máme, a tam sa to končí. Veronika bude priať mne, aby som si našiel nejakú priateľku v budúcnosti, a takisto prajem aj jej, aby si na­šla partnera,“ dodal.

Zdroj: plus7dni.pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News