Matúš Kolárovský s Twiinskami

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Hudobník, model a herec Matúš Kolárovský mal cez víkend na liečení vzácnu návštevu. Daniela Nízlová v stories na svojom Instagrame zverejnila jeho fotku po boku výnimočnej baby v jeho živote. A ten široký milujúci úsmev hovorí za všetko. Skôr, ako tento záber zo stories Twiinsky zmizol, stihol ho zaznamenať portál Koktejl.

Matúš Kolárovský si aktuálne neprechádza práve najlepším obdobím. Potom, čo oznámil, že v jeho živote sa pred časom objavili určité problémy, z verejnosti sa stiahol. Na jeho Instagrame v poslednom zverejnenom príspevku opísal, že si chce oddýchnuť a vziať si nejaký ten čas pre seba. Pár týždňov sme ho teda na jeho sociálnej sieti nevideli. Nebol tam aktívny.

Neskôr sa však ukázal v stories na Instagrame Twiinsiek. Strávil s nimi Štedrý deň a už na týchto záberoch bolo vidno, ako veľmi sa za ten čas zmenil. O niekoľko týždňov prišlo ďalšie prekvapenie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Yael (@matuskolarovsky)

Denník Nový čas vyšiel na povrch s informáciou, že Matúš Kolárovský nastúpil na protialkoholické liečenie v Psychiatrickej nemocnici v Hronovciach. Na Instagrame to potvrdila aj samotná produkčná spoločnosť Illuminate, s ktorou Yael spolupracuje.

Matúš Kolárovský mal na liečení výnimočnú návštevu

Okrem povinností na liečení sa však Matúš Kolárovský venuje aj iným veciam. Jednou z tých príjemnejších sú návštevy. A aj práve počas víkendu sa jednej dočkal. Tá bola obzvlášť výnimočná.

Yaela prišli pozrieť Twiinsky s jeho dcérkou Neou, ktorú má s Veronikou Nízlovou. Ani túto návštevu sestry nezabudli zaznamenať.

Vysmiateho Matúša s dcérkou v náručí vyfotila Daniela, ktorá tento rozkošný záber následne pridala do stories na Instagrame. Skôr, ako po 24 hodinách z jej profilu zmizol, stihol ho zaznamenať portál Koktejl. „Dnes po dlhšej dobe na návšteve,“ napísala Daniela pod túto fotku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaTWiiNS (@danielatwiins)

Zdroj: Koktejl

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News