Boris Kollár s deťmi

Boris Kollár sa už pred nejakým časom objavil v podcaste Filipa Sulíka – Fiki Unchained. Ten je dostupný len predplatiteľom. Ako však ukazuje najnovšia ukážka na Instagrame, politik sa tam rozhovoril aj o svojich deťoch. Pozná mená všetkých z nich?

Borisa Kollára pozná celé Slovensko ako politika, podnikateľa či multiotecka, ktorému deti porodilo viacero žien. Vo februári prišla informácia o jeho údajnom štrnástom potomkovi, ktorý by v týchto dňoch už mohol byť aj na svete.

Bývalý predseda NR SR sa aktuálne ukazuje po boku podnikateľky s módou – Laury Vizváryovej. Ešte predtým bol však už viackrát spájaný aj so známymi influencerkami. Prednedávnom sa slovenským šoubiznisom šírilo, že mal mať pomer s Emou Ferusovou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Pozná Boris Kollár mená všetkých svojich detí?

Boris Kollár v podcaste Filipa Sulíka bol už v minulosti, kedy sme sa o ňom dozvedeli zaujímavé informácie. Teraz však syn známeho politika na Instagrame zverejnil ďalšie úryvky z podcastu Fiki Unchained. Boris Kollár v jednom z nich prehovoril aj o svojich deťoch.

Moderátor Filip Sulík priznal, že sa Borisa chce spýtať aj na jeho rodinu. Otázka teda smerovala práve k jeho ratolestiam. Vie vymenovať mená všetkých svojich detí? Ako Boris s úsmevom na perách priznal, vie, ale je v tom jeden háčik.

„Teraz by som musel všetko priznať, takže to asi … ” prekvapil Boris. Sulík sa ho následne opýtal, či sú aj nejaké deti, o ktorých verejnosť nevie. „No mám aj nejakú dohodu,” dodal politik.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Fiki Unchained (@fikiunchained)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News