Boris Kollár

Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky Boris Kollár bude v apríli vraj opäť otcom. Podľa portálu Wanda, ktorý zachytil zmazané vyjadrenie jeho bývalej partnerky Barbory Richterovej, vyšlo na povrch, že Boris bude mať údajne ďalšie dieťa, a teda už 14. v poradí. 

Len pred pár týždňami sme ťa informovali, že úspešná podnikateľka s módou Laura Vizváryová, je odhodlaná tvrdo bojovať za svoju lásku a rodinu práve s Borisom Kollárom.

Vzťah Laury a Kollára už navždy?

Laura spočiatku nechcela ukazovať syna Abnera, ktorého má s bývalým predsedom, pretože nebol pokrstený. Aktuálne ho však môžeš vidieť, na jej instagramovom profile.

Vydrží im to do budúcna? O bývalom predsedovi je známe, že má viacero detí s rôznymi ženami. Laura má na to však jasný názor a vie, že si toho s Borisom prežili toľko, čo za dlhé roky nikto nie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Laura Leyla (@_leyla_lv_)

Kto má byť mamičkou jeho údajne ďalšieho potomka?

Najnovšie vyšlo na povrch, že Boris Kollár bude vraj opäť otcom. Podľa portálu Wanda sa mu o 2 mesiace narodí ďalšie dieťa. S touto informáciu prišla Barbora Richterová, ktorá spomína istú Žofiu.

Celá táto situácia nenechala chladnú ani samotnú Lauru Vizváryovú, ktorá sa na Instagrame v stories vyjadrila „Nič nie je nechutnejšie a násilnejšie ako správy Richterovej Borisovi, ktoré si píše sama so sebou. Priatelia!! Keby ste videli … čo je toto za jednu odpornú rasistku,” dodáva rozhorčená Laura, ktorá spomína aj to, že Barbora nazýva jej deti smradmi.

„Barborka ma nevie prežiť!! Čo už! Nie je jediná, ale mala by si uvedomiť, že Abnerka chcel Boris 3 roky,” poznamenala vo svojom príbehu na Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Známa herečka a moderátorka je v šoku

Po tom ako Slovenskom obletela správa, že Borisovi Kollárovi sa narodí ďalšie dieťa, zareagovala aj známa herečka a moderátorka Oľga Belešová, ktorú si mohla vidieť aj v seriáli Dunaj, k vašim službám. Na Instagrame pod príspevkom denníka Nový Čas ostala zaskočená.

„Na túto správu mi napáda veľa komentárov, ale zdržím sa ich. Tie dámy boli znásilnené, alebo to všetko dobrovoľne?” dodala. Na komentár jej odpovedala jedna zo sledujúcich „Múdra otázka. Za fin. odmenu im stojí stratiť sebahodnotu,” poznamenala komentujúca s tým, že nerozumie, prečo sa slovenské dámy nechávajú dobrovoľne znásilňovať. 

Tak čo, si prekvapená, že Boris Kollár bude vraj znova otcom?

Zdroj: Wanda, Instagram/_leyla_lv, Instagram/novycas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News