Dunaj, k vašim službám

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Herec zo seriálu Dunaj, k vašim službám na Instagrame asi omylom prezradil to, čo nemal. Toto o pár častí uvidíme na televíznych obrazovkách? Postrehol a zverejnil to portál Pluska.

Seriál Dunaj, k vašim službám sa po krátkej zimnej pauze vrátil na naše televízne obrazovky v januári. Odvtedy sa tam však neustále deje niečo zaujímavé, čo určite neraz vyrazilo dych aj tebe.

Toto asi uvidíme v seriáli Dunaj, k vašim službám

Okrem prekvapivého vývoja situácií, ktoré diváci aj v komentároch na sociálnych sieťach prežívajú spoločne s postavami, sa v seriáli objavujú aj nové tváre. Jednou z nich je fešný herec Peter Pecha, ktorý sa pomaly stáva novým slovenským s*sxymbolom. No v seriáli hrá Michala, seminaristu alebo teda kňaza pred vysviackou, do ktorého sa zamilovala Alenka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Práve on však teraz v stories na svojom Instagrame zverejnil niečo, čo redakcii portálu Pluska hneď udrelo do očí. Peter natočil zákulisie nakrúcania a zdá sa, že príchody nových tvárí do seriálu Dunaj, k vašim službám ešte ani zďaleka neskončili. Na záberoch totiž vidno už aj herca Adyho Hajdu, no to nie je všetko.

Vo videu tiež sú aj ďalšie postavy, ktoré si fanúšikovia obľúbili. Do kamery sa usmieva Eva a v pozadí vidno aj Irenu s Petrom. Vedľa Petry Dubayovej však stojí Kristína Svarinská alias Klára, ktorá sa na konci štvrtej série vydala za Petra Kučeru.

V najnovších častiach môžeme vidieť, ako spolu manželia začali bývať, a to v dome Petrových rodičov. Zdá sa však, že onedlho posunú svoj vzťah o ďalší level. Kláre totiž na záberoch, ktoré na Instagram pridal Peter Pecha a zaznamenal to portál Pluska, spod šiat vykúka vypuklé bruško a zdá sa, že je tehotenské.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Rozkoš (@marek_rozkos)

Budú Peter s Klárou v seriáli Dunaj, k vašim službám už čoskoro rodičmi?

Zdroj: Pluska

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News