Dunaj, k vašim službám

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zdá sa, že herci zo seriálu Dunaj, k vašim službám porušili pravidlá. Navzájom si prezradili jednu vec. Nevedeli však o tom, že by to malo ostať tajomstvom. Rozhovor na svojom webe zverejnila Markíza.

Na začiatku januára Televízia začala predstavovať mená celebritných súťažiacich, ktorí sa už 3. marca ukážu v tanečnej súťaži Let’s Dance. Najprv odhalili tvár Petry Dubayovej, ktorú Markíza prekvapila na natáčaní seriálu Dunaj, k vašim službám. Známa herečka sa tešila a zároveň ju to prekvapilo, z čoho bola celkom v strese.

Neskôr sme sa dozvedeli, že v Let’s Dance bude súťažiť aj jej herecký kolega zo seriálu Dunaj, k vašim službám, ktorý tam hrá jej partnera. Jakub Jablonský sa na parkete predstaví po boku profesionálnej tanečníčky Elišky Lenčešovej. Pri tréningu už mal dokonca malú nehodu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Herci zo seriálu Dunaj, k vašim službám porušili pravidlá?

Pravdou ale je, že seriáloví Eva a Dávid si povedali, že budú súťažiť v Let’s Dance ešte predtým, ako to Markíza pustila do éteru. Aj redaktor Televízie sa v rozhovore zasmial, že tým porušili pravidlá.

„Ja si pamätám, že Kubi mi hovoril, že sa niečo také rysuje. Ja som vedela, že sa niečo také rysuje, ale nevedela som, že o tom nemôžem hovoriť. Takže celé to bolo také, že kto prvý pred kým sa preriekne. Už sme to tak obidvaja možno tušili, len sme sa to báli spýtať. Ale potom to celé nejako prasklo. Že dobre, nikomu to nepovieme. Vieme to iba my dvaja navzájom,“ prezradila Petra Dubayová.

„Bolo to krásne. Strašne som sa potešila, že tam budeme spolu. Je to môj veľmi dobrý kamarát a veľmi sa teším, že budeme túto jazdu absolvovať spoločne,“ dodala s tým, že radu jej dal aj Ján Koleník. Podľa neho si to hlavne má užiť, čo Petra aj plánuje.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News