Instagram/domicibulkova

Na tvrdé tréningy je zvyknutá, no toto je niečo úplne iné! Naša najúspešnejšia tenistka, ktorá je už na „dôchodku“, Dominika Cibulková, vymenila tenisové kurty za tanečný parket. V televíznej šou Let’s Dance na Markíze, je jednou z celebrít, ktoré súťažia v spoločenských tancoch po boku profesionálov. Na svojom Instagrame zverejňuje pravidelne aj zábery zo zákulisia. 

32-ročná Dominika je aj po skončení profesionálnej kariéry stále v pohybe a rozhodne sa nenudí. Mamička takmer dvojročného synčeka Jakubka bola aktívna celý život, no po pôrode chvíľu bojovala so svojou postavou. Podarilo sa jej výrazne schudnúť a na svojej sociálnej sieti fanúšikom často ukazovala, ako maká na tom, aby bola fit.

Najnovšie sa pochválila fotografiou, na ktorej sa teší z naozaj štíhleho drieku. Ako však k nemu prišla?

Dominika má skvelú postavu a každodenné tanečné tréningy k tomu len prispievajú. Fanúšikov však zamotala otázkou, ktorú položila pri svojej fotke, na ktorej ukazuje svoj užší pás. „Jedna súťažná otázka na ráno. Za čo vďačím tomuto drieku?“ opýtala sa na Instagrame. Ako možnosti na odpoveď uviedla 3 tipy – tancovanie, vyoperované rebro alebo sťahovák.

Zdá sa, že správnu odpoveď si ešte necháva ako tajomstvo. Čo myslíš, pomohli jej tanečné tréningy alebo si predsa len pomohla sťahovacím pásom?

Dominika má kvôli Let’s Dance dvojfázové tréningy

zdroj: Instagram/domicibulkova

V prvom kole bola pre divákov veľkým prekvapením

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News