Do Let's Dance mieri ďalšia hviezda Dunaja
Instagram/tvmarkizaofficial/jan_kolenik

Je známa celá zostava súťaže Let’s Dance. Mieri tam aj ďalší herec zo seriálu Dunaj, k vašim službám. To ale nie je všetko. Ženy sa môžu tešiť na vyšportované telá Juraja Loja či Juraja Baču. Posledné mená súťažiacich prezradila Televízia Markíza na svojom webe.

Deviata séria úspešnej tanečnej šou Let’s Dance sa na našich televíznych obrazovkách začne vysielať na jar. No Markíza už na začiatku januára začala zverejňovať prvé celebritné mená, ktoré si v obľúbenej relácii zasúťažia.

Do Let’s Dance mieri ďalší herec zo seriálu Dunaj, k vašim službám

Ako prvá sa z tejto informácie tešila Petra Dubayová. K nej sa neskôr pridala aj ďalšia herečka zo seriálu Dunaj, k vašim službám – Anička Jakab Rakovská. A teraz televízia odhalila, že na parkete šou Let’s Dance si zatancuje aj ďalší fešák z tohto seriálu. Ide o Jakuba Jablonského, ktorý tam hrá Dávida Gutmana. A je to seriálový partner práve Petry Dubayovej.

„Mám veľkú radosť z nastávajúceho účinkovania v šou Let’s Dance, pretože tanec zbožňujem a fascinuje ma, a toto je jedinečná príležitosť, ako sa ho naučiť s absolútnymi profesionálmi a profesionálkami a tancom tešiť nielen seba, ale aj divákov,“ teší sa herec.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Budeme sa mať na čo pozerať

Okrem Jakuba sa môžeme tešiť aj na ďalšieho obľúbeného herca, ktorý fanúšičky neraz dostal do kolien svojou krásou a vysekaným telom. „Podľa mňa tanec máme všetci v nejakej podobe v sebe. Aj keď teda ja ho mám asi veľmi hlboko skrytý, lebo som sa mu nikdy nevenoval, ani som nikdy v živote netancoval,“ zasmial sa Juraj Bača.

Koho ešte uvidíme súťažiť v Let’s Dance?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News