Kristína Svarinská a Expl0ited
Instagram/kristina.svarinska/expl0ited_

Zdá sa, že svoj vzťah už viac tajiť nebudú. Len pred pár dňami vyšlo najavo, že herečka Kristína Svarinská má údajne randiť s influencerom Petrom Altofom, známym pod menom Expl0ited. Aj keď ju na základe istých momentov niekoľko týždňov spájali s jej tanečným parterom Marekom, počas živého vysielania šou Let’s Dance potvrdila, že si ulovila iného „zajačika“.

Medzi 32-ročnou Kristínou a Marekom Kličom to na parkete iskrí, takže sa mnohí diváci domnievali, že ich vzťah je viac než profesionálny. Nedávno však herečka potvrdila, že sú iba dobrými priateľmi. Dnes už je jasné, prečo.

Obľúbená slovenská herečka, ktorá aktuálne hviezdi v tanečnej súťaži, sa totiž evidentne zaľúbila do iného, o 7 rokov mladšieho muža.

Kristínu totiž pristihli viackrát v spoločnosti 25-ročného Expl0iteda, nedávno dokonca svojimi príbehmi s mrkvou na sociálnej sieti fanúšikom naznačili, že by predsa len mal byť on jej „zajačik“. A práve takto ho pomenovala aj v priamom prenose včerajšieho vysielania Let’s Dance.

Po tom, čo Kristína a Marek dotancovali, odobrali sa k moderátorke, aby zistili, ako ich porota bodovo ohodnotí. Martina „Maca“ Zábranská však na úvod ich krátkeho rozhovoru vytiahla tému Kikinho údajného vzťahu. „Ja som sa dočítala, že odkedy si na sociálnych sieťach aktívna, máš aj svojho obľúbeného YouTubera,“ pričom kamery nasnímali práve Petra sediaceho v hľadisku.

„Áno, áno. Blíži sa Veľká noc a ja som si zaobstarala svojho zajačika,“ odpovedala Kristína s úsmevom na tvári a Peter jej na odpoveď zatlieskal. Moderátorka poznamenala, že je za ňu veľmi šťastná a prešla k bodovaniu.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News