Instagram/kristina.svarinska

Nebolo by to prvýkrát, čo medzi súťažiacimi preskočila iskra! Diváci tanečnej súťaže Let’s Dance si okrem výkonov párov v zložení profesionál a celebrita, všímajú aj to, aké vzťahy medzi nimi panujú. A pri dvojici Kristína Svarinská a Marek Klič je viac než jasné, že si obaja sadli aj v súkromí. Možno viac ako by sami čakali.

Láskavé pohľady a vášnivé dotyky sú súčasťou mnohých tancov a páry to musia na parkete zvládnuť tak, aby z nich tá energia sršala. Kým pri niektorých je ťažko uveriteľné, že by medzi nimi mohla panovať chémia, pri 32-ročnej herečke a mladom študentovi sú diváci na pochybách. Ich doposiaľ 2 tanečné čísla boli totiž nabité láskou.

Priamo pred kamerami sa Kristína dokonca neudržala a Mareka pobozkala.

Už v prvom tanečnom kole bolo jasné, že Kristína a Marek si ako tanečný pár veľmi sadli. V druhom kole však už diváci mohli vidieť aj to, ako blízko k sebe majú. Napríklad, počas dokrútky ležala Kristína hlavou na tanečníkových stehnách a počas vysielania sa stále držali za ruky. Po odtancovaní bola herečka v takom vytržení, že pred bodovaním poroty dokonca od radosti pobozkala Mareka na líce.

Divákom tieto maličkosti neušli a v rôznych diskusiách ich už spájajú dokopy. Myslíš, že sú tak dobrí herci obaja alebo k sebe cítia niečo viac?

Kristína a Marek na parkete sršia vášňou

Divákom ich iskrenie neušlo

zdroj: Instagram/kristina.svarinska

Zdroj: Instagram/kristina.svarinska, voyo.markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News