Moderátorka a komička Evelyn má vo svojom živote veľa smiechu a vtipných príhod. 30-ročná blondínka pochádzajúca z Oravy, ktorú preslávili vtipné videá, však nedávno zažila azda najhoršie chvíle svojho života.

Evelyn, celým menom Eva Kramerová, aktuálne hviezdi v šou Tvoja tvár znie povedome, kde podáva vynikajúce výkony. Okrem toho sa venuje podcastu Jauuu PS: To Bolelo spolu s herečkou Petrou Polnišovou a vo voľnom čase zabáva Slovensko napríklad aj videami s dlhoročným kamarátom, Ferom Jokeom.

Sympatická Evelyn, ktorá je za každú srandu teraz prijala pozvanie do zábavnej šou 2 na 1, kde sa stala obeťou žartu moderátorskej dvojice Adela Vinczeová a Dano Dangl. Súčasťou tejto relácie je aj časť, v ktorej si moderátori pripravia skrytú kameru a snažia sa svojho hosťa vtipne nachytať.

Evelyn, ktorá dnes o tejto skúsenosti rozprávala v relácii Teleráno, priznala, že kvôli tomu chytila paranoju. Bála sa kdekoľvek ísť, pretože mala strach z toho, kedy a ako si z nej vystrelia.

Práve skrytá kamera jej privodila takmer infarkt. Keď ju v autoservise začala vypočúvať polícia kvôli šperkom nájdeným v jej aute, komičke do smiechu nebolo. Práve naopak, chytila taký šok, že sa zo strachu takmer zrútila. „Policajt“ ju musel ukľudniť, aby tam začervenaná Evelyn neodpadla. Ako to celé dopadlo, si môžeš pozrieť dnes večer na Markíze.

Okrem toho uvidíš aj Evelyn v situácii, pri ktorej sa takmer prepadla od hanby. „Prerazila som dno,“ zasmiala sa časti, pri ktorej bola ona tá, ktorá si robí z iných žarty.

 

Zdroj: telerano.markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.