instagram.com/viktorvincze

Známy moderátor a vášnivý ochranca životného prostredia Viktor Vincze našiel spojitosť medzi milostnými vzťahmi a životným prostredím. Partneri sa zrkadlia a príroda nám tiež tvrdo ukazuje, čo jej spôsobujeme. Viktor o tom viac informoval na svojom instagramovom profile.

„Poznáte to. Partneri sa zrkadlia, koľko pozornosti venujete sebe, toľko vám dá ten druhý. Manželka vám vie poskytnúť len toľko lásky, koľko jej cítite sami v sebe,“ napísal v úvode.

Následne sa pokúsil svojich čitateľov troška zmiasť: „Teraz určite neviete kto z nás toto píše, či ja, alebo môj odraz v zrkadle, lebo tak som vás zmotal. Alebo zmotala? Úplne rovnako to funguje aj vo vzťahu k životnému prostrediu – stav prírody je odrazom ľudstva,“ uviedol spojitosť medzi týmito dvoma oblasťami. Na fotografii sa nachádza aj jeho manželka Adela Vinczeová, taktiež známa moderátorka.

Vidieť zrazu ťažké následky, prevziať za seba zodpovednosť, či priznať si chybu dokáže byť náročné. Čo teda odporúča známy ochranca životného prostredia? „Keď nájdete zrkadlo v akejkoľvek forme, pozrite sa doň. Ak totiž budeme odvracať zrak, môže sa zrkadlo aj s celým výťahom zaseknúť, až kým sa fakt nepozrieme pravde do očí,“ uzavrel Viktor.

View this post on Instagram

Poznáte to. Partneri sa zrkadlia, koľko pozornosti venujete sebe, toľko vám dá ten druhý. Manželka vám vie poskytnúť len toľko lásky, koľko jej cítite sami v sebe. Teraz určite neviete kto z nás toto píše, či ja, alebo môj odraz v zrkadle, lebo tak som vás zmotal. Alebo zmotala?☺️ Úplne rovnako to funguje aj vo vzťahu k životnému prostrediu – stav prírody je odrazom ľudstva. Nastavuje nám teda pekne drsné zrkadlo. Preto keď nájdete zrkdlo v akejkoľvek forme, pozrite sa doň. Ak totiž budeme odvracať zrak, može sa zrkadlo aj s celým výťahom zaseknúť, až kým sa fakt nepozrieme pravde do očí. A už je snáď jasné, že do tohto statusu prepašovať ekologické posolstvo som mohol len ja. A nie moj partnerský odraz. Tuším je v tom výťahu vydýchaný vzduch😳🤣 #partners #vinczeovci

A post shared by Viktor Vincze (@viktorvincze) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News