Tvoja tvár znie povedome

Kým si niektorí získali aj nových fanúšikov, iní tých svojich zrejme strácajú. Na Markíze už odvysielali 2 časti zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá patrí medzi obľúbené formáty. Zdá sa však, že niektorí účinkujúci si namiesto chvály zlíznu poriadnu kritiku. Diváci totiž nešetria ostrými slovami.

Vtipné, dojímavé, ale naozaj vymakané. Takéto boli zatiaľ vystúpenia, ktoré mohli diváci vidieť na televíznych obrazovkách. Tento týždeň sa síce bude ešte len konať tretie kolo, no už po prvých dvoch je jasné, koho by zo šou diváci najradšej ihneď vyhodili. Je ním nielen jeden súťažiaci, ale aj porotca.

Ondrej Kandráč
zdroj: Instagram/tvojatvarzniepovedome

Neželaní páni v šou Tvoja tvár znie povedome

Podľa komentárov na sociálnych sieťach sa do tejto šou nehodí hudobník Ondrej Kandráč, ktorý musí zápasiť s novými hudobnými štýlmi, ale aj prejavom na pódiu. Ondrej pritom patrí medzi obľúbené tváre na Slovensku, no zdá sa, že táto relácia bola pre neho krokom vedľa. „Otras, ako som ho mala rada, tak sa mi voľako zhnusil,“ znie len jeden z mnohých komentárov.

Facebook/Televízia Markíza
zdroj: Facebook/Televízia Markíza

Ani porota nie je podľa divákov v dobrej zostave

Novou tvárou v porote je MMA zápasník Attila Végh. Ten sa nedávno ukázal už aj v šou Let’s Dance, kde diváci zistili, že je to vtipný človek. Zrejme kvôli tomu sa Markíza rozhodla dosadiť ho do poroty. Jeho jednoduché vtipy v kombinácii s lámavou slovenčinou, totiž znejú humorne. Napriek tomu sa však zdá, že sa na porotcovskej stoličke každému nepozdáva. Aj na jeho adresu padajú nelichotivé komentáre divákov.

Ako sa ale vraví – sto ľudí, sto chutí. A určite sa nájdu aj mnohí fanúšikovia týchto dvoch, inak veľmi obľúbených Slovákov, v relácii Tvoja tvár znie povedome.

Porota
zdroj: Instagram/tvojatvarzniepovedome

Zdroj: Instagram/tvojatvarzniepovedome, Facebook/Televízia Markíza, cas.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News