Let's Dance semifinále
Instagram/letsdance.markiza

Finále im ušlo len o jeden krôčik. Aj túto nedeľu musel jeden súťažný pár opustiť tanečnú šou Let’s Dance. Tentokrát sa s divákmi rozlúčil pár v zložení Attila Végh a Eliška Lenčešová, ktorí priznali, že vypadnutie už očakávali. I napriek tomu, že profesionálny zápasník nebol medzi najlepšími tanečníkmi, dotiahol to až do semifinále.

36-ročný majster bojových umení Attila, nebol tanečníkom, ktorý by práve vynikal, no disciplínu športovca v sebe nezaprel. Každé kolo sa mimoriadne snažil a diváci si ho obľúbili aj vďaka veselej povahe. Možno práve toto bol dôvod, prečo nevypadol skôr, než napríklad taká Diana Mórová či Kristína Svarinská, ktorých odchod fanúšikov veľmi mrzel.

Vďaka Let’s Dance vznikli aj nové priateľstvá

Attila a Eliška sa dostali až do deviateho kola, čo ich veľmi tešilo. V nedeľu večer si tak zatancovali až trikrát. Najprv ich čakala rumba a potom valčík. Keď sa ocitli v zóne ohrozenia, spoločne s dvojicou Adam Bardy a Dominika Rošková, tancovali v rozstrele tango. Po ňom práve porota rozhodla, že sa zápasník nedostane až do finále Let’s Dance.

O titul „Kráľ a Kráľovná tanečného parketu“, tak vo finále budú bojovať nie len Adam a Dominika, ale aj Zuzana Kubovčíková Šebová a Vilém Šír a Ján Koleník s Vandou Polákovou.

Zdroj: markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News