Šoubiznis špekuluje o rozchode Švajdovcov

Náš šoubiznis rieši ďalšiu kauzu. Niekto totiž začal šíriť, že jeden z najznámejších a najstabilnejších slovenských párov sa rozvádza. Manželia o tom prehovorili pre portál Nový čas. Kto im chce zničiť vzťah?

Ako si si už možno stihla všimnúť, z našich televíznych obrazoviek sa vytratila moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová. Najprv sa povrávalo, že plánuje ukončiť kariéru, no potom sa do Televíznych novín na jeden deň vrátila. Vysvitlo, že išlo iba o záskok, no do práce ešte neplánuje nastúpiť kvôli pretrvávajúcim zdravotným problémom. Aj samotná Televízia Markíza jej vyjadrila podporu.

Neskôr sme si všimli, že z televíznych obrazoviek zmizol aj Zlaticin manžel Patrik Švajda. Televízia to prednedávnom vysvetlila tak, že je súčasťou moderátorskej dvojice a ak jeden z nich nie je k dispozícii, tak sa z obrazu stiahne aj ten druhý. Iba výnimočne môžu nastať situácie, kedy sa moderátorské dvojice premiešajú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zlatica Puškárová (@zlaticapuskarova)

Šoubiznis rieši údajný rozchod manželov Švajdovcov

Keďže sa manželia Švajdovci dlhšiu dobu neukázali na našich televíznych obrazovkách, ľudia aj napriek všetkým vyjadreniam začali špekulovať, že sa v tajnosti rozchádzajú, a preto sa stiahli z verejnosti.

„Dlhšie sa hovorí o tom, že sa stiahla z obrazoviek kvôli chorobe. Pravda je taká, že sa idú s Patrikom rozvádzať. Už dlhšie majú vzťahové problémy. On väčšinu svojho času strávi na chate, zatiaľ čo ona sa doma stará o deti,“ napísal anonymný zdroj e-mail, ktorý poslal do redakcie Nového času.

Denník tak oslovil známych manželov, ktorých táto informácia pobavila. „Nie, nie je to pravda. Práve teraz sme spolu doma, varíme segedínsky guláš a máme rodinnú pohodu,“ uviedla Zlatica. „Je to výmysel! Práve naopak, prežívame spokojné obdobie!“ doplnil ju Patrik.

„Presne som vedela, že keď sa stiahnem z obrazu, ľudia si začnú niečo namýšľať. Fungujem v šoubiznise už dlho, tak viem, že vždy môžem čakať zaručené správy a informácie. Uisťujem vás, že sa nič nedeje. Včera sme boli aj u svokrovcov na návšteve,“ povedala ešte moderátorka a dodala, že si myslí, že za tieto špekulácie môžu sociálne siete, kde teraz pridáva menej spoločných fotiek s manželom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zlatica Puškárová (@zlaticapuskarova)

„Je pravda, že málo pridávam fotky s mojím mužom. Ale on sa nerád fotí, a keď sa aj odfotíme, tak robí také grimasy, že to nemôžem dať von. Tak si nechávam tie fotky pre seba,“ opísala Zlatica a pripustila, že ako v každom vzťahu, ani u nich nie je vždy všetko úplne idylické.

„Sme spolu už dvadsaťpäť rokov. Je úplne bežné, že sa aj my pohádame tak ako iní. Patrí to k bežnému životu,“ uzavrela túto tému.

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News