Patrik Švajda

Fanúšikovia Televíznych novín si všimli, že Zlatica Švajdová Puškárová sa po trojmesačnej pauze opäť vrátila na obrazovky. Návrat však netrval dlho a moderátorka sa musela opäť stiahnuť kvôli pretrvávajúcim problémom. Pluske sa podarilo zistiť, kam zmizol moderátor Patrik Švajda.

Ako sme ťa vo februári informovali, známa moderátorka Zlatica Švajdová sa pred kamery vrátila, avšak len na jeden deň kvôli zdravotným problémom.

Ukončenie kariéry kvôli zdravotným problémom?

Zlatica je veľká optimistka a verí, že sa na obrazovky ešte vráti. Na svojom Instagrame ďakuje všetkým svojim fanúšikom za povzbudivé správy.

„Na istý čas sa preto sťahujem z obrazu a pokračujem v liečbe. Chcem sa poďakovať Markíze za mimoriadnu ústretovosť a podporu, ktorú mi v tom období preukazuje. Rozhodne v spravodajstve zostávam a podľa vývoja zdravotného stavu budeme spolu hľadať formu spolupráce,“ dodala s tým, že nejde o diagnózu, ktorá by ohrozovala jej život.

Exkluzívne vyjadrenie nám ponúkla aj PR manažérka Markízy Veronika Stojáková. „Zdravie je vždy prednejšie, ako práca. Veríme, že sa jej zdravotný stav zlepší a na obrazovky televízie Markíza sa vráti čoskoro v plnej sile,“ dodala PR manažérka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zlatica Puškárová (@zlaticapuskarova)

Prečo z obrazoviek zmizol aj moderátor Patrik Švajda?

Ako uvádza Pluska, diváci si všimli, že v Televíznych novinách chýba už aj Zlaticin manžel, Patrik Švajda. Naposledy moderoval 18. februára, no mnohí začali špekulovať o tom, či si zámerne nevymenil služby, aby mohol byť doma s manželkou.

Markíza pre Plusku poskytla stanovisko s tým, že sa snažia o udržiavanie stabilných moderátorských dvojíc. „V prípade, že jeden z moderátorov nie je k dispozícií, nevysiela ani jeho kolega. Výnimočne však môžu nastať situácie, keď sa moderátorské dvojice premiešajú, ” dodala Markíza. Pokiaľ teda Zlatica nevyzdravie, v správach zrejme neuvidíme ani jedného z nich.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zlatica Puškárová (@zlaticapuskarova)

Manželia trávia viac času s rodinou

Známa moderátorka len pred pár dňami pridala na svojom instagramovom účte video, kde podporuje svojho syna. „Leov prvý debut v extralige dorastu. Sme na teba pyšní a ešte si pridal aj gól a asistenciu,” dodala so slovami, že svojho syna obdivujú za to, ako tvrdo na sebe pracuje.

Tak čo, chýba ti na obrazovkách táto moderátorská dvojica?

Zdroj: Pluska, Instagram/zlaticapuskarova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News