Ruža pre nevestu 2
Instagram/tvmarkizaofficial/ruzaprenevestu_fan2

Nedávali si na letisku dostatočný pozor? Po TikToku koluje video od fanúšičky, ktorá ženícha Radka a dve údajné finalistky šou Ruža pre nevestu 2 pristihla pri odchode zo Srí Lanky. Ktoré baby sa teda v súťaži zrejme dostanú až takto ďaleko?

Ak si pravidelnou diváčkou šou Ruža pre nevestu 2 a súťažiace si začala sledovať aj na ich sociálnych sieťach, zrejme vieš, že všetky už sú doma. Táto obľúbená relácia je totiž predtočená a baby sa pravidelne ukazujú na rôznych akciách či Instagrame. Nesmú však prezradiť, čo sa v šou bude odohrávať ďalej.

Pozorným fanúšikom však neušlo niekoľko detailov. Šou Ruža pre nevestu podľa nich vyhrá Julie, ktorá sa prednedávnom zúčastnila živého prenosu Let’s Dance. Diváci si všimli, že na ruke stále nosí náramok, ktorý jej kúpil Radko počas ich celodenného rande.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Iba pred pár dňami sa slovenským šoubiznisom začalo šíriť, že šou Ruža pre nevestu vraj vyhrala Stanka. Odhaliť to mal Filip Sulík.

Kto sa dostane do finále šou Ruža pre nevestu 2?

Teraz však prichádza ďalšie prekvapenie. Jedna z fanúšičiek bola na dovolenke na Srí Lanke. Práve tam sa natáčala Ruža pre nevestu a zhodou náhod na letisku stretla Radka a dve súťažiace, pričom vraj ide o finalistky. Je to ale logická špekulácia, keďže ich pri odchode z ostrova pristihla všetkých troch naraz.

Fanúšička, ktorá toto video na TikToku zverejnila, tváre neviest prekryla emoji ruží. Na svoj profil však pridala ešte jedno video, kde babám vidno do tváre, no teraz ho už na sociálnej sieti nenájdeš. Zmazala ho. Fanúšikovia si ale aj tak spojili súvislosti a myslia si, že ide o Stanku a Julie.

@podollienka

Radko a jeho finálne ružičky 🤫🌹 #radko #ruzaprenevestu #voyosk #markiza @RUZA PRE NEVESTU @_martinamisakova_

♬ Funny – Gold-Tiger

Čo myslíš, naozaj sa do finále dostanú práve tieto dve súťažiace?

Zdroj: TikTok/podollienka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News