Petrana a Tomáš

Tomášove srdce si v šou Ruža pre nevestu získala najmladšia súťažiaca – Petrana. O tej sa šepkalo, že to celé na podnikateľa iba hrá a jej city nie sú vôbec úprimne. TV Markíza však ukázala hneď niekoľko ich zamilovaných záberov. Pozri, ako si najprv užívali na Slovensku a neskôr aj v Thajsku.

Šou Ruža pre nevestu vyhrala mladá TikTokérka – Petrana Galatea. Práve ona, však podľa ostatných dievčat na Tomáša celý čas hrala iba hru a išlo jej iba o slávu. Podobný názor na jeho rozhodnutie mali aj fanúšikovia, ktorí ho za to poriadne zhejtovali. Dvojica je však na tom úplne inak a spoločné chvíle si naozaj poriadne užívajú.

Čo sa dialo po skončení šou Ruža pre nevestu?

TV Markíza najskôr zverejnila ich úplne prvé slová po vypnutí kamier. Na oboch bolo vidno obrovské nadšenie a úsmevy im z tváre nezmizli počas celého rozhovoru. Títo dvaja sú teda spolu poriadne šťastní a ako sám Tomáš povedal, Petranina reakcia ho poriadne prekvapila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„Veľmi ma prekvapilo, ako to celé Petrana prežívala a myslím si, že do poslednej chvíle si nebola istá, či si ju vyberiem. O to viac ma potešila jej spontánna reakcia, ktorú mala na konci,“ povedal.

Užili si aj prvú spoločnú noc

Moderátorka sa ich spýtala aj na plány do budúcnosti. Ich odpoveď bola jasná a to je to, že sa v prvom rade chcú spoznať viac mimo kamier a ich prvé kroky povedú do Thajska, kde Tomáš žije. Ako však sami dodali, chcú to spoločne aj osláviť, no a neskôr sa tešia aj na prvú spoločnú noc.

„Najskôr musíme zistiť, aký je ten reálny život a nielen ten život v rozprávke,“ priznala víťazka šou.

Čo sa však dialo po niekoľkých mesiacoch po šou?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News