Ruža pre nevestu 2
Instagram/tvmarkizaofficial/kristofko

Po internete koluje meno údajnej víťazky šou Ruža pre nevestu 2. V stories na svojom Instagrame ho mal odhaliť Filip Sulík. Zaznamenal to však portál Refresher. Neuveríš, ktorá súťažiaca vraj vyhrala Radkove srdce.

Predplatitelia platformy Voyo dnes večer budú môcť pozerať už šiestu časť šou Ruža pre nevestu 2. V televízii ju Markíza odvysiela zajtra. Zdá sa teda, že konečne zistíme, ktorú súťažiacu Radko pošle domov. Predošlá epizóda totiž skončila ešte predtým, ako ženích stihol podarovať poslednú ružu Julie alebo Nicole.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Naozaj vyhrala šou Ruža pre nevestu 2 táto súťažiaca?

Ako si už možno stihla postrehnúť, šou Ruža pre nevestu 2 je predtočená rovnako, ako jej prvá séria. Všetky súťažiace sú teda aktuálne doma. Pravidelne sa ukazujú na rôznych akciách a venujú sa aj svojim sociálnym sieťam. Na Instagrame sa stávajú influencerkami. Nikomu však zatiaľ nesmú prezradiť, ako sa to v súťaži bude vyvíjať ďalej.

Pozorní fanúšikovia si ale všímajú všetky náznaky. Najprv predpovedali, že šou Ruža pre nevestu 2 vyhrá Julie, ktorú mal počas živého prenosu Let’s Dance prezradiť malý detail. Diváci totiž zahliadli, že na ruke stále nosí náramok, ktorý od Radka dostala na ich prvom celodennom rande.

Neskôr zase ženícha videli zabávať sa na párty, kde údajne mal byť úplne sám. Fanúšikovia ho pri tom natočili a potom video zverejnili na sociálnych sieťach.

Teraz však po internete koluje ďalší postreh. Známy Slovák Fiki Sulík do stories na svojom Instagrame napísal toto: „Ružu vyhrala Stanka, netuším síce, kto je Stanka. Ale vyhrala Stanka proste.“ Zaznamenal a na svojom webe to zverejnil portál Refresher.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Tak čo myslíš, má Filip pravdu?

Zdroj: Refresher

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News