Ruža pre nevestu

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Na televíznych obrazovkách aktuálne môžeme sledovať druhé pokračovanie šou Ruža pre nevestu. Všetci účastníci sú už dávno doma a dvaja z nich teraz poriadne prekvapili. Fanúšikovia totižto natočili ženícha, ako sa zabáva sám a video zverejnili na TikToku. Jedna z favoritiek šou zase trávila čas po boku známeho fešáka, čo zverejnila na Instagrame.

Ruža pre nevestu po úspešnej prvej sérii už vysiela jej pokračovane. To je však po viacerých stránkach odlišné. Napríklad sme tam mohli vidieť tajnú agentku. Jedna z favoritiek šou teraz dokonca z vily odišla, avšak Julie ešte svoj veľký návrat iba chystá.

Táto obľúbená šou je rovnako ako minulý rok predtočená. Všetky nevesty, Radko a moderátor Krištof Králik sú už dávno doma. Dievčatá a ženích sa pravidelne objavujú na verejnosti, pričom nesmú prezradiť nič, čo by sa týkalo ďalšieho vývoja šou. V Let’s Dance však mohol nevinný detail prezradiť aj úplnú víťazku.

Julie zo šou Ruža pre nevestu po boku známeho fešáka

Práve Česká misska je po troch odvysielaných častiach jednou z najväčších favoritiek. Tá môže Radkovi „sedieť“ aj podľa tajnej agentky, ktorá už však vilu opustila. Na Instagrame sa teraz objavili zábery, na ktorých Julie stojí po boku známeho fešáka. Zúčastnili sa spolu galavečera Ceny Anděl 2023, pričom sa nezabudli vyfotiť na červenom koberci.

Julie sa na udeľovaní cien objavila v spoločnosti Lua zo zoznamovacej šou Love Island. Fešák k záberom dokonca pridal tajomný popis: „Nie je blondínka.“ Niektorí z fanúšikov tak dokonca označili túto dvojicu za pekný párik.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝔩𝔲 𝔧𝔞𝔪𝔟𝔬𝔯 (@lu_see_fear)

Ženích Radko prichytený na párty úplne sám

Ako už bolo spomenuté, okrem neviest je doma aj ženích Radko, ktorý na verejnosti neunikol pozorným očiam fanúšikov. Na TikToku sa teraz objavilo video z párty, kde sa však ženích zabáva sám. Fanúšikovia si tak myslia, že lásku v šou nenašiel a šťastie preto teraz skúša práve v bratislavskom klube.

Ideš si takto v Blave do klubu a zistíš, že Radko si asi manželku v Ruži nenašiel,“ napísal tvorca.

Nateraz sú to však všetko len obyčajné dohady fanúšikov a to, či sa Radko skutočne zamiloval, sa zrejme dozvieme časom. A až neskôr možno zistíme aj to, či vzniklo niečo viac medzi Julii a Luom.

@honza_vhrlk

neni to spoiler stejne by s ni nemohl byt venku ale its funny 😭 #ruzaprenevestu #bratislava #honzavohralik

♬ original sound – Honza 🎬 film & tv

Zdroj: Instagram/lu_see_fear, TikTok/honza_vhrlk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News