Svadba na prvý pohľad

Obľúbený párik známy z jednej z najobľúbenejších reality šou aj na našom území poriadne prekvapil. Ako informuje TV Markíza, z dvojice sa stali manželia. Pozri, akí krásni novomanželia sa z nich stali.

Zoznamovacie reality šou sú na našom území stále viac populárne. Medzi tie najsledovanejšie patria určite Love Island, Ruža pre nevestu či Svadba na prvý pohľad.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Všetky tieto programy sa však pochopiteľne vysielajú aj v iných krajinách a TV Markíza ich hneď niekoľko ponúka aj na svojej streamovacej platforme. Vidieť si tu mohla napríklad aj obľúbený anglický pár z Love Islandu Molly-Mae Hague a Tommyho Furyho, z ktorých sa už stali aj rodičia. Nedávno prišli z tejto reality šou aj informácie, že jedna z krások sa tam objaví už druhýkrát.

Obľúbený párik z reality šou si povedal svoje áno

Svadba na prvý pohľad na našom území odvysielala už tri série a lásku si z nej odniesli Tereza a Milan, ktorí sa zosobášili už aj v reálnom živote. Kráska nedávno prekvapila aj estetickou úpravou, ktorú podstúpila. Zo zahraničia však prišli aj šokujúce informácie o vražde. Teraz prišla zo zahraničia naopak krásna správa.

Ako informuje TV Markíza, obľúbený párik z ôsmej série šou od našich protinožcov sa stal manželmi. Z tejto série pochádzajú hneď dva šťastné páry. Jeden z nich sa teší z dvojičiek a druhý už je teda zosobášení aj v reálnom svete. Ako je z Instagramu jasné, stalo sa tak ešte začiatkom tohto roku.

Kerry a John si povedali svoje áno na nádhernom mieste a nevesta si obliekla krásne obtiahnuté šaty s vlečkou. Ženích mal na sebe takisto biely oblek a pochopiteľne nechýbala ani poriadna párty.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Johnny (@johnnybalbuziente)

Dvojici gratulujeme!

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News