Svadba
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Šou Svadba na prvý pohľad sa teší obrovskej popularite nielen u nás, ale aj v zahraničí. Obľúbená nie je iba austrálska verzia, ktorú môžeš vidieť na Voyo. Točí sa aj na Ukrajine, z ktorej sa do sveta dostali šokujúce správy. Jeden zo ženíchov totiž zabil svoju snúbenicu, o čom informoval Dailymail. Ak máš citlivú povahu, tento článok ti potom neodporúčame čítať ďalej.

Pred niekoľkými mesiacmi sa u nás skončila tretia séria obľúbenej reality šou. Expertom sa podarilo nájsť páriky, ktoré si k sebe našli cestu, no iných postihol nepekný osud. Hovoríme však o rozchode a v živote by nám nenapadlo, že sa v šou Svadba na prvý pohľad dočkáme aj vraždy. Tragická udalosť sa stala na Ukrajine.

Svadba na prvý pohľad
zdroj: Instagram/svadba_na_prvy_pohlad_

Svadba na prvý pohľad s tragickým koncom

V susednej krajine, ktorú sužuje vojna, zatkli takzvaného „svadobného rozparovača“, ktorý bol obvinený z rozštvrtenia svojej nastávajúcej nevesty. Právnik Petr Begun údajne uškrtil 39-ročnú Olhu Davydenkovú. Potom jej telo rozrezal na niekoľko kúskov a vložil do mrazničky.

37-ročný vrah bol účastníkom reality šou Svadba na prvý pohľad v roku 2019 a mal sa vtedy živiť ako motivačný kouč. Uvidíš ho na fotke nižšie.

Petr Begun
zdroj: Facebook/Рух ЧЕСНО

„Ženích Rozparovač vytrhol svojej milovanej srdce, obličky a ženské pohlavné orgány,“ citovali miestne správy krajského policajného šéfa Andreja Nebytova. Vo svojom článku to uviedol denník Dailymail.

Panvu obete a jej chrbticu našli v kufri pohodenom v jazierku. Jej ruky a nohy zase v ďalšej vyhodenej taške. Vo videu nižšie uvidíš, ako Petr hovorí o tom, čo svojej milovanej urobil.

Vraj boli spolu šťastní

Dvojica bola spolu tesne pred začiatkom ruskej invázie na konci februára. Olha sa k Petrovi presťahovala iba týždeň potom, čo sa stretli a vraj bola šťastná.

A vieš, aký trest dostane Petr za takýto hrozný čin? Vo väzení môže stráviť 15 rokov.

Zdroj: Dailymail

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News