Párik zo šou Love Island

Britský párik známy zo šou Love Island je pravým príkladom toho, že aj v pred kamerami sa dá nájsť láska. Strieborný pár z roku 2019 sa stal rodičmi, krásna blondínka porodila dcérku pred týždňom. Oznámili to prostredníctvom Instagramu.

Love Island im priniesol lásku

Love Island si získal popularitu aj u nás. Na našich obrazovkách sme sledovali už dve série. V tej prvej sa zaľúbili Laura a Martin a takisto Gabriela a Pítr. Víťazi tejto série majú za sebou už aj zásnuby.

Minulý rok bola odvysielaná aj druhá séria, v ktorej našli lásku Denisa a Kryštof, Lucia a Martin, Natálie a David, Hanka a Jakub a aj Tina a Jacob. Väčšina zo slovenských a českých párov zažívajú tie najkrajšie momenty a hneď niekoľko z nich spolu aj býva.

Zoznámili sa v roku 2019

Táto reality šou je, samozrejme, známa i vo svete. V piatej sérií britskej verzie skončili na striebornom mieste influencerka Molly-Mae Hague a profesionálny boxer Tommy Fury. Tommy sa do šou dostal ako jeden z prvých bombshells a Molly prišla do vily o pár dni neskôr. Od ich prvého rande bolo jasné, že z nich bude dokonalý párik. Ako jediný vydržali v šou spolu až do konca.

Párik zo šou Love Island sa stal rodičmi

Táto dvojica je azda najväčším príkladom toho, že aj v reality šou sa dá nájsť skutočná láska. V septembri minulého roku šokovali informáciou, že z nich budú rodičia.

Krásna blondínka sa už stala mamou a svojmu priateľovi priniesla na svet vytúžené dievčatko. Párik to oznámil na svojich Instagramoch týždeň po narodení ich princeznej a príspevok si vyslúžil už vyše tri milióny lajkov. Dcérka dostala rozprávkové meno Bambi.

Molly a Tommy
zdroj: Instagram/mollymae

„Nemôžem uveriť, že si ťa môžem nechať navždy. Stať sa tvojou mamou bola tá najlepšia vec, aká sa mi kedy stala. Zdá sa to nemožné, ale moja láska k tebe rastie každým jedným okamihom,“ napísala čerstvá mamička k fotke s dcérkou.

„Budem ťa navždy chrániť moje malé dievčatko,“ vyjadril sa boxer.

Na kráskinom Instagrame sa objavilo aj rozkošné video boxera a ich malej dcérky. „Zaplavení láskou. Ďakujeme všetkým za vaše správy a komentáre, veľmi si to vážime,“ poďakovala sa.

Zdroj: Instagram/mollymae

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News