Love Island
Instagram/david_vitasek, Instagram/natalie_kocendova

Šou Love Island je takmer na konci. Na televíznych obrazovkách sme už ale mohli vidieť niečo, čo sa ešte v histórii tejto relácie nestalo. Vo veľkom sa totiž riešilo, že Davida Vitáska v Česku čaká priateľka, a teda Natáliu v šou iba klame. Čo sa ale stalo potom, čo opustili Kanárske ostrovy? Ich sociálne siete hovoria za všetko.

Pred dvoma týždňami sme ti písali, že šou Love Island sa dočkala obrovského škandálu. Riešilo sa vtedy to, že jedného zo súťažiacich doma čaká priateľka Rebeka, o ktorej nikto nevedel.

Dávid Vitásek
zdroj: Instagram/david_vitasek

V šoku z toho bola nielen samotná Natália, ktorá s Davidom Vitáskom v šou tvorila pár. Aj my sme z toho boli celkom zaskočení a blondiakovi sme neverili ani nos medzi očami.

Love Island ovplyvňujú fanúšikovia

Ak si fanúšičkou šou Love Island, určite máš aj ty v telefóne stiahnutú aplikáciu, v ktorej môžeš ovplyvňovať dianie vo vile. Aj tentokrát sa tam tvorcovia relácie opýtali, či si David za takéto klamstvo zaslúži trest. Pre istotu si mohla ale hlasovať aj reakciou na Facebooku či Instagrame.

Dávid a Natália
zdroj: Instagram/david_vitasek

Rozhodnutie fanúšikov teda bolo jasné. Súťažiaci ich naštval natoľko, že musel odísť domov. Spolu s ním sa ale brány šou rozhodla opustiť aj Natália Kočendová. Zostali spolu aj potom, čo vystúpili z lietadla v Prahe alebo tam Davida čakala priateľka Rebeka?

Ostali spolu aj po vypadnutí?

Príspevky, ktoré sa teraz objavujú na ich sociálnych sieťach, hovoria za všetko. Len čo dostali telefóny a vystúpili z lietadla, začali natáčať videá a fotky, ktoré teraz neustále pribúdajú na Instagrame. V našej FOTOGALÉRII teda uvidíš ich zaľúbené fotky, z ktorých je jasné, že sa majú radi aj po vypadnutí zo šou a že ostali spolu. Myslíš, že im to vydrží navždy?

Zdroj: Instagram/david_vitasek

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News