Zaľúbenci z Love Islandu

Majú veľký dôvod na radosť! Zdá sa, že aj v reality šou sa dá nájsť skutočná láska. O tom sa presvedčili nielen účastníci našej česko-slovenskej verzie. Niekoľko finálových párov to spolu ťahá aj naďalej v súkromí. A za sebou majú už nielen zásnuby. Zaľúbenci z Love Islandu sa totiž čoskoro stanú rodičmi.

Kým víťazi Laura a Martin, žijú v spoločnej domácnosti a v máji prišla aj žiadosť o ruku, Pítr a Gabriela, ktorí skončili na druhom mieste, si užívajú svoj vzťah rovnako naplno. Ktovie, či sa niektorá z týchto dvojíc bude tešiť aj z bábätka tak, ako sa teraz tešia Molly a Tommy, finalisti britskej verzie reality šou Love Island z roku 2019.

Tommy a Molly
zdroj: Instagram/mollymae

Zaľúbenci z Love Islandu vyhrali viac

23-ročná Molly-Mae Hague a rovnako starý Tommy Fury, síce šou nevyhrali, no sťažovať sa nemôžu. Aj keď skončili na druhom mieste, v reálnom živote si svoju lásku užívajú naďalej a naplno. Známa influencerka a boxer sú na sociálnych sieťach mimoriadne obľúbení a sledujú ich milióny fanúšikov. Tí sa teraz s nimi môžu tešiť!

Zamilovaný párik totiž najnovšie zdieľal na Instagrame dojemné video, v ktorom oznámili, že sa z nich čoskoro stanú rodičia.

Tommy a Molly
zdroj: Instagram/mollymae

Už sa neviem dočkať dobrodružstiev, o ktorých sa nám ani nesnívalo,” napísala Molly pod video, ktoré si môžeš pozrieť nižšie. To sú zároveň aj slová, ktoré povedala svojmu partnerovi vo finále Love Islandu, čo je na videu zachytené. Ďalšie zábery už ukazujú jej rastúce bruško.

Zdroj: Instagram/mollymae

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News