Je tomu takmer polroka od momentu, kedy Slovensko a Česko spoznalo prvých víťazov reality šou o láske – Love Island. Diváci oboch krajín tak mohli sledovať, ako si príťažliví mladí ľudia hľadali lásku vo vile na Kanárskych ostrovoch. Pár, ktorý to úspešne dotiahol až do finále, si so sebou domov nezobral len lásku, ale aj mastnú výhru v hodnote 75-tisíc eur. A prišlo už aj na prvé zásnuby!

Mnohí si mysleli, že lásku tam len predstierali. Finálovej trojke v zložení – Laura a Martin, Gabriela a Pítr, Nikol a Vilda vydržal vzťah aj po súťaži.

Jednej z týchto dvojíc to ale netrvalo dlho a prišlo na bolestivý rozchod. Išlo práve o tretí pár, a teda Viléma Šíra a Nikol Treterovú. Tá na svojom instagramovom profile zverejnila sériu príbehov, kde objasnila, prečo už viac nie sú spolu.

Vilém má už novú

Ryšavý tanečník vraj ich vzťah nebral vážne a považoval to len za šou. Nikol o tom ale nevedela a jej city boli úprimné. Začali jej chodiť správy od dievčat, ktorým mal písať a stretávať sa s nimi.

Dnes už asi našiel šťastie v náručí slovenskej vicemiss 2021, ktorou je Sylvia Šulíková. Podľa fotiek, ktoré sme nedávno zverejnili, majú k sebe pomerne blízko a užívajú si spoločnú dovolenku.

Vilém a Sylvia
zdroj: Markíza/Smotánka

Naopak, Gabriela a Pítr či Laura a Martin tvoria naďalej šťastné páry. Jeden z nich to už posunul o level vyššie!

A ktorý pár z Love Island sa zasnúbil?

love island
zdroj: Instagram/gabrielagasparova, chrebetova

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.