žena

Aj v tomto smere sme každý iný. Kým niekto ani len netuší, čo žiarlivosť v jeho vzťahovom živote vlastne je, ten druhý ju pozná veľmi dôveryhodne. Astrológia poníma znamenia, ktoré používajú práve túto vlastnosť ako svoju najväčšiu zbraň.

Znamenia, ktoré používajú žiarlivosť ako zbraň vo vzťahu

Býk

Býk je znamenie, ktoré si cení stabilitu a bezpečnosť nadovšetko, čo ho robí neuveriteľne lojálnym, ale aj trochu majetníckym. Toto zemské znamenie vníma svojich blízkych ako dôležitú súčasť svojho života.

Cíti sa bezpečne, pokiaľ nie je v tomto smere ohrozený. Žiarlivosť môže vyžívať ako spôsob, ktorým chce zabezpečiť, aby jeho vzťah zostal stabilný. Majetníckosť je však často znakom jeho hlbokej oddanosti a túžby chrániť svoje vzťahy.

Žena a muž sa usmievajú
zdroj: Pexels/Yan Krukov

Rak

Rak je veľmi citlivé znamenie, ktoré vytvára hlboké emocionálne spojenie so svojimi blízkymi. Obáva sa opustenia a môže použiť žiarlivosť ako spôsob, ako odhadnúť silu záväzku svojho partnera.

Pokiaľ máš polovičku v tomto znamení, pravdepodobne nosí svoje srdce ako na dlani. O to viac je náchylný na pocit ľahkej ujmy. Aby sa Rak cítil bezpečne, je preňho kľúčové neustále uisťovanie a otvorená komunikácia o pocitoch.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy