Pexels/Ryan Hoffman

Prejaviť žene náklonnosť dnes robí mnohým mužom problém, respektíve, len málokedy otvorene zakričia do sveta, áno, milujem ju! Aj keď potom túžime, aby sme sa aspoň na malilinkú chvíľu cítili ako hlavné hrdinky romantických filmov, nie vždy sa nám to splní. Ale nevešajme samozrejme hlavy. Dnes ti prinášame také mužské znamenia zverokruhu, ktoré majú k tomu najväčšie predispozície a hviezdy šepkajú, že s nimi to veru môžeš zažiť.

Ryby

Poetické Ryby so zmyslom pre romantiku. Vzťah s mužom narodeným práve v tomto znamení zverokruhu pripomína naozaj romantický film. Nehanbí sa otvorene prejaviť lásku k žene. Zároveň má chuť sa o vzťah starať a ani prekážky či občasné pády vo vzťahu ho nezastavia bojovať o priazeň ženy. Totižto cit zvaný ako láska si nesmierne váži. Má pre neho obrovský zmysel a hodnotu. A veru, nemusíš mať strachy ani čo sa týka nudy. To ti s Rybou určite nehrozí.

 

Strelec

Optimistické znamenie, s ktorým sa oplatí zoznámiť. Prekypuje obrovskou dávkou šarmu a aj pre Strelca má láska význam. Dodáva mu energiu a motiváciu. Nie je klamstvom, ak upozorníme i na to, že vie ženské pokolenie poriadne okúzliť svojím džentlmenským správaním. Nuž, vie čo sa patrí. Je to ten typ odvážlivca, ktorý kľudne aj do rozhlasu zakričí, že miluje ženu a patrične o jej priazeň aj bojuje. Takúto romantiku by zrejme chcela zažiť každá. Alebo?

Škorpión

Záver nemôže zahájiť nik iný ako samotný tajomný a veľmi charizmatický Škorpión. Vzťah s ním je skutočne vzrušujúci, už najmä kvôli tomu, že miluje záhady, dobrodružstvo a romantiku. Zároveň však nemá rád nudu, preto si skôr hľadá k sebe partnerku, ktorá je aspoň čiastočne naladená tak, ako on. Láska je pre jeho existenciu veľmi dôležitá. Keď sa zaľúbi, jeho polovička to rozhodne bude cítiť a bude ju to samozrejme určite hriať pri srdci. Veď koho by nie, láska nám dáva zmysel bytia.

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy