žena

Škorpión

Škorpión je známy svojou intenzitou a hlbokými emóciami. Vnímaný je spomedzi všetkých znamení zverokruhu ako najväčší žiarlivec. Jeho žiarlivosť pramení zo strachu, že ho milovaný človek zradí a tiež z jeho potreby hlbokej, neochvejnej lojality od svojho partnera.

Ak si vo vzťahu so Škorpiónom, môžeš si všimnúť, že vyžaduje časté uisťovanie a má problém dôverovať. Vášnivá povaha z neho robí úžasného milenca, no so žiarlivosťou je to v tomto prípade omnoho horšie.

Lev

Lev, ktorému vládne Slnko, miluje byť stredobodom pozornosti. Môže žiarliť, ak sa cíti zatienený alebo zanedbávaný. Jeho žiarlivosť často pochádza skôr z pomliaždeného ega než z nedostatku dôvery.

Zamilovaný pár
zdroj: Pexels/KoolShooters

V prípade, že chodíš s Levom, uznanie a obdiv mu môžu pomôcť udržať žiarlivosť na uzde. Pamätaj, že Lev je veľkorysý, srdečný a jeho žiarlivosť je zvyčajne len potreba cítiť sa docenený a milovaný.

Ryby

Ryby sú známe svojou empatiou a veľkou dávkou citlivosti, no môžu byť tiež dosť žiarlivé. Snívajú o dokonalej láske a môžu sa cítiť ohrození čímkoľvek, čo narúša ich víziu a predstavu o vzťahu.

Ryby nemusia vždy vyjadriť svoju žiarlivosť otvorene a priamo, ale môže to ovplyvniť ich náladu a celkovú emocionálnu pohodu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy