Unsplash/Rodolfo Sanches Carvalho

Znie to ako z filmu. Láska na prvý pohľad… V niektorých prípadoch je to osudová láska, v niektorých naopak prekliatie.

Totižto existujú ľudia, ktorí majú akosi slabosť na lásku a vedia sa bláznivo zahladiť do človeka, ktorý je k nim napríklad veľmi milý alebo ich extréme fyzicky priťahuje. Ich najväčším problémom je, že len ťažko vedia rozlíšiť lásku od pobláznenia. Potom sa zbytočne trápia a majú oči len pre plač.

Panna

Zoznam otvára Panna, pretože žiaľ, veľmi rýchlo sa vie „zaľúbiť“ a potom ťažko vie stráviť krutú pravdu o tom, že druhá strana to tak nevníma ako ona. Tento problém možno vzniká preto, že síce sa tvári navonok ako nedobytná osoba, ale vo vnútri je to stvorenie túžiace po láske.

Hľadá, hľadá, hľadá a keď sa objaví niekto, kto jej padol do oka, už sníva o kadečom, ale predčasne. Láska je krásna, ale nie s nesprávnou osobou. Preto drahé Panny, nehľadajte, keď to má prísť, príde to samé v ten správny čas.

Býk

Veru, ani Býk svojím spôsobom nezaostáva za Pannou. Tiež ho možno zaradiť medzi tie znamenia zverokruhu, ktoré tak veľmi túžia po láske, že ju vidia všade, na každom kroku. Síce je naozaj krásne vnútro Býka, pretože je plné emócií, pocitov a lásky, ale zároveň to vie byť aj jeho záhuba.

Váhy

Posledné znamenie zverokruhu, ktoré možno sem zaradiť, sú Váhy. Takisto sa dokážu zaľúbiť na prvú šupu a dokonca s tou osobou ale chcú aj ostať. Niekedy takto „bezhlavo“ sa vrhnú a môže sa stať, že to budú časom ľutovať, lebo zistia, že to nakoniec nebol ten pravý.

Samozrejme, to ešte neznamená, že čisto len tieto znamenia zverokruhu sa dokážu ľahko zaľúbiť. Len z celého horoskopu majú k tomu najväčšie sklony. Aj keď je láska krásna, asi sa zhodneme, že je potrebné byť opatrný a neuveriť hneď milým slovám, dôležitejšie sú skutky. Bez toho to proste nejde.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy